Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
czwartek, 23 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Radosław Król – Przebieg nowej „szesnastki” powinien łączyć nie dzielić [WIDEO]

reklama

Nowe drogi ekspresowe w Polsce budowane obok starych dróg. To niestety stała praktyka. Trzeba skończyć z tym i realnie projektować i budować drogi.

Gotowe rozwiązanie ma przygotowane Radosław Król, młody samorządowiec. Proponuje on budowę „szesnastki” w zupełnie nowych lokalizacjach ze zjazdami do miast, a nie obwodnicami zaledwie kilku miast. Rozwiązanie Króla, spowoduje znaczne oszczędności, przyspieszy budowę dróg i usprawni komunikację na Warmii i Mazurach, a przy tym jest ekologiczne, bowiem omija obszary Wielkich Jezior Mazurskich.

reklama

Artykuł jest finansowany ze środków Komitetu Wyborczego PSL

reklama

styczeń, 2020

31STY18:00POTAŃCÓWKA: RODZINNA KAPELA BUTRYNÓWSpichlerz, Piastowska 13Kategoria wydarzenia:Darmowe,Dla dzieci,Imprezy,Rozrywka,Taniec

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

3 KOMENTARZE

  1. Król jak pierwszy raz starował u nas w gminie w wyborach na wójta to chwalił się, że robi doktorat. Jakoś do dzisiaj nie zrobił. A tu chce przedstawić się jako wielki projektant drogi nr 16. Uśmiałem się z tego po pachy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X