fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

W pociągu jadącym do Olsztyna znaleziono martwego księdza

Wiadomości W pociągu jadącym do Olsztyna znaleziono martwego księdza

W pociągu jadącym z Wrocławia do Olsztyna znaleziono ciało 75-letniego mężczyzny. Jak podaje radio RMF, zmarły był księdzem. Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności i przyczyny jego śmierci. Olsztyńska policja poinformowała, że wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Jak poinformował w poniedziałek sierż. Andrzej Jurkun z komendy miejskiej policji w Olsztynie, w niedzielę wieczorem olsztyńscy policjanci zostali poinformowani przez kierownika pociągu relacji Wrocław Olsztyn, że w toalecie zamkniętej od środka jest ciało mężczyzny.

Lekarz, którzy przybył na miejsce stwierdził zgon. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności i przyczynę śmierci mężczyzny. Rozgłośnia RMF, która jako pierwsza poinformowała o zdarzeniu, podała że 75-letni zmarły jest duchownym.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

4
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x