Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
2 C
Olsztyn
piątek, 14 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

W pociągu jadącym do Olsztyna znaleziono martwego księdza

reklama

W pociągu jadącym z Wrocławia do Olsztyna znaleziono ciało 75-letniego mężczyzny. Jak podaje radio RMF, zmarły był księdzem. Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności i przyczyny jego śmierci. Olsztyńska policja poinformowała, że wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Jak poinformował w poniedziałek sierż. Andrzej Jurkun z komendy miejskiej policji w Olsztynie, w niedzielę wieczorem olsztyńscy policjanci zostali poinformowani przez kierownika pociągu relacji Wrocław Olsztyn, że w toalecie zamkniętej od środka jest ciało mężczyzny.

Lekarz, którzy przybył na miejsce stwierdził zgon. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności i przyczynę śmierci mężczyzny. Rozgłośnia RMF, która jako pierwsza poinformowała o zdarzeniu, podała że 75-letni zmarły jest duchownym.

reklama

luty, 2020

29LUT11:00XXXVI KAZIUKI-WILNIUKI: KONCERT FINAŁOWY / DZIEŃ 3Centrum Konferencyjne Uwm, Benedykta Dybowskiego 11, 10-719 OlsztynKategoria wydarzenia:Festyny,Imprezy,Koncerty,Muzyka,Rozrywka

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoPAP
reklama

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X