fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 13 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Fotel masujący i wakacje marzeń? To możliwe

Załóżmy, że stoisz przed trudnym wyborem. Chcesz jednocześnie pojechać na wakacje marzeń i kupić fotel do masażu z linii premium. Która inwestycja bardziej Cię zadowoli? Teoretycznie z fotela może korzystać każdy domownik i zostanie on w Twoim domu już na lata, lecz wspaniałe wspomnienia przywiezione z wakacji nie mają przecież ceny. 

 

Co, jeśli powiemy Ci, że nie musisz wcale wybierać, ponieważ możesz kupić fotel masujący i pojechać na wakacje? Brzmi zbyt pięknie, by było prawdziwe? Otóż niekoniecznie! Wystarczy spojrzeć na loterię organizowaną przez firmę Rest Lords, która organizowana jest już po raz trzeci! Na czym ona polega? Tego dowiesz się z dalszej części naszego artykułu. Zapraszamy do lektury. 

Fotele masujące i wycieczka – Ile muszę wydać, by wziąć udział w konkursie?

Nie ma ograniczeń względem wybranego asortymentu. Możesz zainwestować nawet 3 tysiące złotych w model Massaggio Piccolo i wygrać. Musisz przyznać, że oferta brzmi ciekawie.

 

Gdzie się zgłosić? Wystarczy kupić fotel masujący z oferty Rest Lords w terminie od 2 września do 31 grudnia roku 2019 i odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi: Ile razy w ciągu ostatnich 10 lat odwiedziliście nasze strony internetowe? Wyniki konkursu zostaną ogłoszone dopiero w lutym roku 2020. Jak widać, możesz sprawić sobie wspaniały prezent jeszcze przed okresem wakacyjnym, mając pewność, że ten rok będzie cały Twój!  Więcej informacji: https://restlords.com/pl/konkurs-wakacje-z-rest-lords

Gdzie mogę jechać i jak wyglądają warunki?

Tutaj zaczyna się najlepsza część. Możesz jechać, gdzie chcesz. Niezależnie, czy wybierzesz poznawanie kuchni Azjatyckiej, wspinaczkę wysokogórską w Gruzji, czy leżakowanie na plaży na Malediwach – otrzymujesz określony budżet w wysokości 15 tysięcy złotych, a kierunek wybierasz samodzielnie. 

 

Czy musisz jechać sam? Czy osoba towarzysząca musi płacić za swoją podróż? Nic bardziej mylnego. Budżet został przygotowany dla dwóch osób. Możesz więc zabrać swoją żonę, męża, przyjaciela, przyjaciółkę, syna, córkę, czy chociażby sąsiada, z którym chcesz się bliżej poznać.

 

Dlaczego akurat w ten sposób promocja została przygotowana? Ponieważ skoro istnieje możliwość odrzucenia wszystkich ograniczeń w kąt, to dlaczego tego nie zrobić. Chyba nikt nie lubi, gdy ktoś mu coś narzuca z góry.

Doskonale wiemy, że fotele do masażu są dla wielu użytkowników jedynym sposobem na relaks po ciężkim dniu pracy. Chcemy jednak, by każdy mógł zrealizować swoje marzenia o wyprawie w nieznane lub odkryć w sobie nutę podróżnika. Nie pozostaje nic innego, jak połączyć obydwie opcje i zapewnić klientom Rest Lords wspaniałą przygodę. Gdy wrócisz z wojaży, fotel wciąż będzie na Ciebie czekał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Zrealizuj inwestycję i złap deszczówkę

Od 1 lipca 2020 można składać wnioski o dofinansowanie w Programie Priorytetowym „Moja Woda”. Dzięki wspólnej inicjatywie Ministerstwa Klimatu, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i...

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...