Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
0 C
Olsztyn
czwartek, 23 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Fotel masujący i wakacje marzeń? To możliwe

reklama

Załóżmy, że stoisz przed trudnym wyborem. Chcesz jednocześnie pojechać na wakacje marzeń i kupić fotel do masażu z linii premium. Która inwestycja bardziej Cię zadowoli? Teoretycznie z fotela może korzystać każdy domownik i zostanie on w Twoim domu już na lata, lecz wspaniałe wspomnienia przywiezione z wakacji nie mają przecież ceny. 

 

Co, jeśli powiemy Ci, że nie musisz wcale wybierać, ponieważ możesz kupić fotel masujący i pojechać na wakacje? Brzmi zbyt pięknie, by było prawdziwe? Otóż niekoniecznie! Wystarczy spojrzeć na loterię organizowaną przez firmę Rest Lords, która organizowana jest już po raz trzeci! Na czym ona polega? Tego dowiesz się z dalszej części naszego artykułu. Zapraszamy do lektury. 

Fotele masujące i wycieczka – Ile muszę wydać, by wziąć udział w konkursie?

reklama

Nie ma ograniczeń względem wybranego asortymentu. Możesz zainwestować nawet 3 tysiące złotych w model Massaggio Piccolo i wygrać. Musisz przyznać, że oferta brzmi ciekawie.

 

Gdzie się zgłosić? Wystarczy kupić fotel masujący z oferty Rest Lords w terminie od 2 września do 31 grudnia roku 2019 i odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi: Ile razy w ciągu ostatnich 10 lat odwiedziliście nasze strony internetowe? Wyniki konkursu zostaną ogłoszone dopiero w lutym roku 2020. Jak widać, możesz sprawić sobie wspaniały prezent jeszcze przed okresem wakacyjnym, mając pewność, że ten rok będzie cały Twój!  Więcej informacji: https://restlords.com/pl/konkurs-wakacje-z-rest-lords

Gdzie mogę jechać i jak wyglądają warunki?

Tutaj zaczyna się najlepsza część. Możesz jechać, gdzie chcesz. Niezależnie, czy wybierzesz poznawanie kuchni Azjatyckiej, wspinaczkę wysokogórską w Gruzji, czy leżakowanie na plaży na Malediwach – otrzymujesz określony budżet w wysokości 15 tysięcy złotych, a kierunek wybierasz samodzielnie. 

 

Czy musisz jechać sam? Czy osoba towarzysząca musi płacić za swoją podróż? Nic bardziej mylnego. Budżet został przygotowany dla dwóch osób. Możesz więc zabrać swoją żonę, męża, przyjaciela, przyjaciółkę, syna, córkę, czy chociażby sąsiada, z którym chcesz się bliżej poznać.

 

Dlaczego akurat w ten sposób promocja została przygotowana? Ponieważ skoro istnieje możliwość odrzucenia wszystkich ograniczeń w kąt, to dlaczego tego nie zrobić. Chyba nikt nie lubi, gdy ktoś mu coś narzuca z góry.

Doskonale wiemy, że fotele do masażu są dla wielu użytkowników jedynym sposobem na relaks po ciężkim dniu pracy. Chcemy jednak, by każdy mógł zrealizować swoje marzenia o wyprawie w nieznane lub odkryć w sobie nutę podróżnika. Nie pozostaje nic innego, jak połączyć obydwie opcje i zapewnić klientom Rest Lords wspaniałą przygodę. Gdy wrócisz z wojaży, fotel wciąż będzie na Ciebie czekał.

reklama

styczeń, 2020

27STY18:00W KIERACIE UBOJNISala kameralna - Amfiteatr im. Czesława Niemena, ul. OkopowaKategoria wydarzenia:Darmowe,Literatura,Spotkania,Wykłady

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X