fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

W niedzielę w Olsztynie zagra na żywo Niche Cubano. Wstęp bezpłatny

reklama

Już w najbliższą niedzielę (08.09) prosto z Berlina do Olsztyna przyjedzie Niche Cubano. Mieszkańcy naszego miasta mogą posłuchać jego wystąpienia na żywo w Hookah Club. 

W niedzielę w Olsztynie zagra na żywo Niche Cubano. Wstęp bezpłatny

Niezwykła gratka dla fanów muzyki w latynoskich rytmach. W największym klubie shisha w Olsztynie będzie miał swój koncert nietuzinkowy artysta. Nie często na starówce pojawiają się tacy goście. Dodatkowo wstęp jest darmowy. Każdy kto chcę spędzić niedzielny wieczór w miłej atmosferze i przy dobrej muzyce na żywo może przyjść do klubu Hookah przy ul. Kołłątaja 1. Występ zaczyna się od godz. 21:00.

reklama

Jego wystąpienia na żywo są zawsze pełne pasji i miłości do muzyki.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: