fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Poszukiwany ukrywał się przed policją w kartonowym pudle

Wiadomości Poszukiwany ukrywał się przed policją w kartonowym pudle

Poszukiwany przez organa ścigania, żeby uniknąć zatrzymania, ukrył się przed policjantami w kartonowym pudle w piwnicy. Mężczyzna próbował uniknąć kary roku i dwóch miesięcy więzienia za włamanie.

Jak poinformował kom. Bartosz Matuszyk z lidzbarskiej policji, 30-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna od ponad miesiąca ukrywał się przed organami ścigania i dobrowolnie nie stawiał się do zakładu karnego.

Funkcjonariusze, sprawdzając prawdopodobne miejsca przebywania poszukiwanego, zapukali do drzwi mieszkania jego znajomej. Kobieta twierdziła, że 30-latka u niej nie ma, bo niedawno wyszedł do miasta załatwić jakieś sprawy.

„Policjanci nie dali wiary tym wyjaśnieniom i zaczęli sami szukać. Po chwili go znaleźli. Schował się w dużym kartonie, stojącym w korytarzu piwnicy budynku wielorodzinnego” – mówił kom. Matuszyk.

Zatrzymany był poszukiwany nakazem doprowadzenia do więzienia wydanym przez lidzbarski sąd z powodu prawomocnego wyroku za dokonanie kradzieży z włamaniem. Policja podała, że trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok i dwa miesiące.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x