-2 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy policjanci zlikwidowali dwie plantacje narkotyków. Jedną w piwnicy, drugą na… balkonie [FOTO]

WiadomościOlsztyńscy policjanci zlikwidowali dwie plantacje narkotyków. Jedną w piwnicy, drugą na... balkonie...

Olsztyńscy policjanci w ciągu tygodnia zlikwidowali dwie plantacje konopi innych niż włókniste. Zabezpieczyli ponad 80 sztuk sadzonek. Dzięki pracy funkcjonariuszy na lokalny rynek nie trafi prawie kilogram narkotyków.

reklama

Olsztyńscy policjanci w ciągu tygodnia zlikwidowali dwie plantacje konopi innych niż włókniste. Zabezpieczyli ponad 80 sztuk sadzonek. Dzięki pracy funkcjonariuszy na lokalny rynek nie trafi prawie kilogram narkotyków.

We wtorek (20.08) policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w wyniku wcześniejszych ustaleń znaleźli i zlikwidowali plantacje konopi w piwnicy domu jednorodzinnego na terenie miasta. Mężczyzna do swojego przestępczego procederu wyposażył pomieszczenie w specjalnie oświetlenie oraz system nawodnienia. Część nielegalnych krzewów trzymał w ogrodzie. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli 29 sadzonek oraz sprzęt służący do uprawy narkotyków. W sprawie został zatrzymany 34-latek.

17-latek z Olsztyna poszedł do sklepu z mefedronem. Na widok policjantów zaczął się trząść z nerwów
reklama

Kilka dni wcześniej (14.08) policjanci w trakcie przeszukania jednego z mieszkań w Olsztynie znaleźli blisko kilogram suszu roślinnego oraz 53 krzewy konopi innych niż włókniste. 45-latek trzymał narkotyki i zajmował się ich uprawą na balkonie.

Obaj mężczyźni odpowiedzą za uprawę konopi innej niż włókniste, za co grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności. Ponadto 45-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

reklama

Olsztyńscy policjanci zlikwidowali dwie plantacje narkotyków. Jedną w piwnicy, drugą na… balkonie [FOTO] Olsztyńscy policjanci zlikwidowali dwie plantacje narkotyków. Jedną w piwnicy, drugą na… balkonie [FOTO] Olsztyńscy policjanci zlikwidowali dwie plantacje narkotyków. Jedną w piwnicy, drugą na… balkonie [FOTO] Olsztyńscy policjanci zlikwidowali dwie plantacje narkotyków. Jedną w piwnicy, drugą na… balkonie [FOTO] Olsztyńscy policjanci zlikwidowali dwie plantacje narkotyków. Jedną w piwnicy, drugą na… balkonie [FOTO] Olsztyńscy policjanci zlikwidowali dwie plantacje narkotyków. Jedną w piwnicy, drugą na… balkonie [FOTO] Olsztyńscy policjanci zlikwidowali dwie plantacje narkotyków. Jedną w piwnicy, drugą na… balkonie [FOTO] Olsztyńscy policjanci zlikwidowali dwie plantacje narkotyków. Jedną w piwnicy, drugą na… balkonie [FOTO] Olsztyńscy policjanci zlikwidowali dwie plantacje narkotyków. Jedną w piwnicy, drugą na… balkonie [FOTO]

reklama
reklama
reklama
reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Botaniczna Policja
8 września 2019 21:59

Bohaterki Czyn Policji i pewnie przy współpracy lokalnego konfinedta ! Dalej komuna …
Jak żyć …
Oddziały specjalne botanicznej policji …

Anonimowo
30 sierpnia 2019 11:51

Panowie weźcie się za to co macie robić zamiast uganiać się za roślinkami, jeszce przy zerowej szkodliwości czynu, później, że nie macie szacunku u obywateli, aż się rzygać już chce. WSTYD!

Popularne
Olsztyńscy wywiadowcy zatrzymali 23-latka z rzadko spotykanym narkotykiem