Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
poniedziałek, 19 Sierpień, 2019
24 C
Olsztyn

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Olsztyński klub dowiezie was na imprezę… limuzyną

O olsztyńskiej starówce zrobiło się głośno! Kasia, Zosia, Marcin, czy Michał. Nikt nie zna imienia nowej gwiazdy... … bo nową gwiazdą może być każdy. Dzięki...

Zadbaj o słuch z olsztyńską firmą Auris

Z naukowego punktu widzenia jest to zmysł umożliwiający nam odbieranie fal dźwiękowych. Ułatwia nam komunikację, ułatwia poznanie otoczenia. Pozwala usłyszeć nadjeżdżające auto na ulicy,...

sierpień, 2019

25SIE19:0022:00Bukartyk | Ajagore - "Raport z przesłuchania" /OlsztynGaleria Sowa, ulica Zamkowa 2

Pokaż więcej wydarzeń

Zadbaj o słuch z olsztyńską firmą Auris

reklama

Z naukowego punktu widzenia jest to zmysł umożliwiający nam odbieranie fal dźwiękowych. Ułatwia nam komunikację, ułatwia poznanie otoczenia. Pozwala usłyszeć nadjeżdżające auto na ulicy, ale też delektować się ulubioną piosenką. Słuch. Zadbaj o niego z firmą Auris.

Możesz powtórzyć?

reklama

Większość z nas prawdopodobnie przywykła do tego, że w czasie rozmowy z osobami starszymi musimy mówić wolno i wyraźnie. I głośno. Nic dziwnego – jak pokazują statystyki, co trzeci senior w grupie osób po 75. roku życia zmaga się z problemami słuchu. Czy jednak dotyczą one wyłącznie tej grupy wiekowej? Nie!

Ubytek słuchu może dotknąć także młodsze osoby. Jeśli zdarza nam się nie słyszeć dzwonka w telefonie, mamy problem z odbieraniem wysokich dźwięków, np. śpiewu ptaków, po raz kolejny prosimy rozmówcę, aby powtórzył, co do nas powiedział, to mogą być pierwsze objawy problemu ze słuchem.

Często są one jednak ignorowane, a niezrozumiały komunikat czy niechęć do rozmów telefonicznych składamy na karb przemęczenia, niedospania, zapracowania, bo przecież dźwięki, ale głównie te głośne, słyszymy dobrze. Zanim jednak postaramy się zapomnieć o powyższych sytuacjach, przekonując się o własnym zdrowiu, warto sprawdzić nasz słuch. Gdzie możemy liczyć na pomoc?

W rękach profesjonalistów

Auris to zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Będąc na rynku od ponad 15 lat, pomaga w skutecznym diagnozowaniu i efektywnym leczeniu wad słuchu.

Gdy zjawimy się w gabinecie przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie, możemy być pewni profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Najpierw: rozpoznanie problemu. Aby zdiagnozować ewentualny ubytek, poddajemy się bezpłatnemu badaniu, aby przekonać się, z czym mamy do czynienia. Jest ono dostępne dla osób z każdej grupy wiekowej.

gabinet przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie

Nowoczesne urządzenia i metody badawcze (badania słuchu obiektywne, bez reakcji pacjenta, oraz subiektywne) pozwalają na dalszą diagnostykę, a także mogą być wskazówką do dobrania odpowiedniego aparatu słuchowego.

Dla każdego coś innego

Specjaliści do każdej osoby podchodzą indywidualnie i zdają sobie sprawę z tego, że nie ma dwóch jednakowych pacjentów. Wiedzą, że maksymalne dostosowanie sposobu leczenia do potrzeb pacjenta jest najlepszą gwarancją sukcesu.

Dlatego też Auris oferuje pacjentom możliwość przetestowania aparatu słuchowego bez żadnych zobowiązań i ponoszenia jakichkolwiek kosztów w okresie do dwóch tygodni. W tym czasie możemy sprawdzić, czy odpowiada on naszym oczekiwaniom oraz stopniowi zaawansowania naszego niedosłuchu – dobrze dobrany jest podstawą rehabilitacji.

A co jest do naszej dyspozycji? Wybór sprzętu najwyższej jakości i w korzystnych cenach.
Auris oferuje nowoczesne cyfrowe aparaty słuchowe wewnątrzkanałowe, wewnątrzuszne i zauszne. Mają one zdecydowaną przewagę nad aparatami analogowymi i dają ich użytkownikom nieporównywalnie większy komfort. Dźwięk jest czystszy, bardziej naturalny, dzięki czemu łatwiej i szybciej przyzwyczaimy się do urządzenia. W końcu zapomnimy, że w ogóle je nosimy.

Ważnym aspektem przy wyborze aparatu jest także wywiad audiologiczny. Pokaże, jakie są nasze preferencje i który model będzie w naszym przypadku najefektywniejszy, np. miłośnicy muzyki będą zadowoleni z aparatu z programem muzycznym. Sprofilowanie funkcjonalności sprzętu nie będzie trudne przy bogatej ofercie aparatów i akcesoriów, jakie oferuje Auris.

Aparat. I co dalej?

Gdy korzystamy już z optymalnego dla nas sprzętu, musimy pamiętać o jego odpowiedniej konserwacji, aby służył nam jak najdłużej.

Przyczyną problemów pojawiających się przy tego typu urządzeniach mogą być np. zatkanie wyjścia aparatu woskowiną lub nadmierna wilgoć. W tym zakresie również znajdziemy pomoc w gabinecie Auris – dzięki specjalistycznemu sprzętowi możliwa jest profesjonalna pielęgnacja, a także konserwacja naszego aparatu słuchowego, aby zawsze był do naszej dyspozycji i służył nam na co dzień.

We współpracy z NFZ

Dlaczego jeszcze warto oddać się opiece specjalistów firmy Auris? Dzięki temu, że ma ona podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, wszyscy, którzy są ubezpieczeni i odprowadzają składki zdrowotne, mogą starać się o refundację aparatu słuchowego. Poza tym w przypadku osób z orzeczeniem o niepełnosprawności bądź grupą inwalidzką istnieje możliwość dofinansowania z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

UWAGA!

Jeśli zastanawiasz się, czy to odpowiedni moment na to, aby zbadać swój słuch, nie czekaj i zrób to już dziś! Odwiedź gabinet Auris przy ul. Wyszyńskiego 1 w Olsztynie, tel. 89 533 50 80, e-mail: aurisolsztyn@wp.pl i usłysz różnicę.

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Co? Gdzie? Kiedy?

sierpień, 2019

18SIE(SIE 18)13:30Gramy dla Marka - Pokonać Raka Złośliwca - koncert charytatywnyOlsztyn

19SIE(SIE 19)10:00Autobus Kultury na Jarotach

19SIE12:00Otwarcie Shisha Baru Na Plaży MiejskiejShisha Bar Plaża Miejska, Kapitańska 7

20SIE12:00Otwarcie Shisha Baru Na Plaży MiejskiejShisha Bar Plaża Miejska, Kapitańska 7

20SIE17:30Olsztyn - Zostań Au Pair w USA!TEB Edukacja Olsztyn, ul. Westerplatte 1A

20SIE17:30HOLIday NETworkingNice Bay Wakepark & Gastrobar Olsztyn, Miła 3

20SIE(SIE 20)19:00Kamikaze Night w Beretta Pub!Beretta Pub, Kołłątaja 22

20SIE19:30Spotkanie przy kawieStary Zaułek

20SIE20:00Starówka Muzyczne Serce OlsztynaScena Staromiejska, Stare Miasto 3

20SIE21:00Dżem z Elektronów w Czapli!Pijana Czapla, ul. Górna 1

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Olsztyński klub dowiezie was na imprezę… limuzyną

O olsztyńskiej starówce zrobiło się głośno! Kasia, Zosia, Marcin, czy Michał. Nikt nie zna imienia nowej gwiazdy... … bo nową gwiazdą może być każdy. Dzięki...

Zadbaj o słuch z olsztyńską firmą Auris

Z naukowego punktu widzenia jest to zmysł umożliwiający nam odbieranie fal dźwiękowych. Ułatwia nam komunikację, ułatwia poznanie otoczenia. Pozwala usłyszeć nadjeżdżające auto na ulicy,...

RABATOL.PL

X