Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
niedziela, 23 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Upominek jedyny w swoim rodzaju

reklama

Wręczając komuś spersonalizowany prezent mamy jedyną w swoim rodzaju satysfakcję i poczucie spełnienia. Zanim wybierzemy kolejny podarunek dla bliskiej nam osoby, zastanówmy się, czy zamiast kolejnej fiolki perfum lub butelki trunku nie lepiej postawić tym razem na coś naprawdę oryginalnego?

Wyjątkowe w każdym calu

Wybór upominku często urasta do rangi prawdziwego problemu. Nierzadko dwoimy się i troimy, by kupić coś, co naszym zdaniem spodoba się obdarowanemu. Przez niezdecydowanie tracimy mnóstwo czasu, a wcale tak być nie musiało. Dziś warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jedyne w swoim rodzaju personalizowane prezenty.

Dysponując zaledwie jedną fotografią, możemy stworzyć z jej udziałem niezapomniany upominek dla kogoś bliskiego. Dziś coraz częściej wręczamy sobie różne prezenty ze zdjęciem. Są to bez wątpienia podarunki o unikatowym charakterze. Najlepsze w nich jest to, że sami nadajemy im pierwiastek wyjątkowości.

reklama

Bez wątpienia fajny prezent ze zdjęciem stanowi mozaika zrobiona czy to na papierze fotograficznym, czy też na bawełnianym płótnie. Innymi podarunkami tego typu będzie artystyczny kolaż, stylowy portret, czy fotoobraz. Takie prezenty ze zdjęciami w niemal każdym przypadku wywołują u osoby nimi obdarowanej uśmiech na twarzy.

Prezent na szczególną okazję

Czasami naprawdę niełatwo jest znaleźć pomysł na prezent na rocznicę ślubu. Kiedy jednak odrzucimy myślenie schematyczne, wówczas nasze szanse na zakup czegoś adekwatnego wyraźnie rosną. Na pewno prezent na rocznice może nawet wielu latach być miłą niespodzianką, a nie powtórką sprzed roku.

Jeżeli chcemy mieć pewność, żeby nasz podarunek został zapamiętany na długo – postawmy na wariant spersonalizowany. Takie prezenty na rocznicę ślubu są obecnie czymś popularnym i pewnie przez długi czas będą często spotykanym wyborem. Dla wielu par wymiar iście magiczny ma prezent na 1 rocznicę ślubu.

Zwykle jest tak, że zupełnie inaczej zapatrujemy się, kiedy mamy wybrać jakiś prezent na rocznicę ślubu dla rodziców, aniżeli wtedy, gdy w grę wchodzi prezent na rocznicę ślubu dla męża. Jednak w każdym z wymienionych przypadków można odejść od utartych schematów. W obliczu tego, jak ważna jest dla par rocznica ślubu prezent z tej okazji powinien być wyjątkowy.

Nie bójmy się realizować oryginalnych pomysłów. Kto powiedział, że prezent na rocznicę związku, czy na inną okazję tego rodzaju ma być do bólu przewidywalny? Stawiając na nowoczesny i oryginalny prezent ze zdjęciami z pewnością odejdziemy od tych stereotypów. Takich upominków możemy szukać m.in. w sklepie PicArta.pl.

reklama

luty, 2020

29LUT10:00Kij Kong Tour - cykl 4 turniejów w 4 różne odmiany w Kij KonguKij Kong Klub Bilardowy Olsztyn, Targ Rybny 15

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X