13 C
Olsztyn
piątek, 24 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wandal który niszczył biletomaty sam zgłosił się na policję

WiadomościWandal który niszczył biletomaty sam zgłosił się na policję

Do olsztyńskiej policji zgłosił się 17-latek, który przyznał się do zniszczenia dwóch biletomatów – poinformowała policja, która kilka dni temu opublikowała wizerunek wandala z prośbą o pomoc w jego namierzeniu.

reklama

Na olsztyńskich ulicach stoją dotykowe biletomaty, w których o każdej porze można kupić bilety komunikacji miejskiej. Niszczenie tych urządzeń jest plagą, a naprawa dotykowych ekranów jest kosztowna.

Przed kilkoma dniami policja opublikowała wizerunek młodego chłopaka informując, że to prawdopodobnie on zniszczył biletomaty. W piątek po południu policja podała, że „17-letni mieszkaniec Olsztyna zgłosił się do Komendy Miejskiej Policji i przyznał się do zniszczenia dwóch biletomatów na terenie miasta” – napisano w komunikacie. Dodano, że chłopak zniszczył biletomaty przy ulicy Kościuszki i Limanowskiego 16 i 22 czerwca.

reklama

„Nastolatek tłumaczył swoje zachowanie złością, którą wyładował na napotkanych przez siebie urządzeniach” – podała policja. Dodano, że chłopakowi grozi do 5 lat więzienia.

Olsztyńska policja opublikowała w ostatnich dniach także wizerunek innego młodego mężczyzny, który mógł wrzucić do jeziora rower miejski.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
cwel
27 lipca 2019 08:24

co za jebana 17letnia ciota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Szot
19 lipca 2019 17:18

Proponuje 5 lat + konkretne jeb*nie w dups*o, sama kur*a bezmyślna rozjeb*ła się na psach. Jeban*j szmacie pewnie nogi się trzęsły. Ale i tak ryj patusa chetnie bede udostepniac. Gnida szanowac nie umie, to szanowany nie bedzie.

Popularne
Ogłoszenia