3 C
Olsztyn
niedziela, 21 kwietnia, 2024
reklama

Sportowy tydzień w Olsztynie

OlsztynSportowy tydzień w Olsztynie

Nadchodzący weekend to gratka dla fanów sportu w naszym mieście. Będzie można śledzić zmagania najmłodszych piłkarzy, obejrzeć zawody w aquathlonie, posłuchać wystąpień na temat sportu na konferencji i spotkać ulubionych komentatorów sportowych na nowym festiwalu. 

reklama

W czwartek . Do Olsztyna zawita nowy sportowy festiwal – Maraton Festiwal, podczas którego będzie można zobaczyć ciekawe filmy, prezentacje i spotkać się z czołowymi prezenterami sportowymi Telewizji Polskiej.

W piątek odbędzie się Konferencja “Marketing w Sporcie – Jak uaktywnić potencjał marketingowy tkwiący w wydarzeniach sportowych”. Wydarzenie odbędzie się w Olsztyńskim Parku Naukowo Technologicznym.

reklama

W sobotę i niedzielę (17-18.05.) będzie można zobaczyć międzynarodowe zmagania najmłodszych sportowców. W Olsztynie odbędą się III Mistrzostwa Strefy Małego Ruchu Granicznego w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Na Orlikach przy SP 22 i SP 3 zmierzą się dzieci w wieku 11-14 lat z Kaliningradu i województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.

Również w najbliższy weekend w stolicy Warmii odbędzie się Elemental Triathlon Olsztyn i Mistrzostwa Polski w Aquathlonie. Zawody odbędą się na Słonecznej Polanie. W imprezie weźmie udział 800 zawodników ( wśród nich będzie Michael Raelert (Niemcy) – dwukrotny Mistrz Świata i Europy).

KM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Polecane
Ogłoszenia