fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Uroki jazdy pociągiem do Olsztyna. „Nie ma gdzie nogi wcisnąć” [FOTO]

Kurier Extra Uroki jazdy pociągiem do Olsztyna. "Nie ma gdzie nogi wcisnąć"

Dostaliśmy zdjęcia od naszej czytelniczki na alarm@tko.pl. Była zbulwersowana warunkami w jakich musza podróżować pasażerowie pociągu do Olsztyna.  

– Tak wygląda każdy wagon pociągu z Krakowa przez Warszawę do Olsztyna – napisała do nas zdenerwowana czytelniczka. – Praktycznie nie ma gdzie nogi wcisnąć. Tak PKP Intercity dba w wakacje o komfort podróży – dodaje.

Co sądzicie o warunkach jazdy pociągami w Polsce?

Uroki jazdy pociągiem do Olsztyna. „Nie ma gdzie nogi wcisnąć” [FOTO] Uroki jazdy pociągiem do Olsztyna. „Nie ma gdzie nogi wcisnąć” [FOTO] Uroki jazdy pociągiem do Olsztyna. „Nie ma gdzie nogi wcisnąć” [FOTO] Uroki jazdy pociągiem do Olsztyna. „Nie ma gdzie nogi wcisnąć” [FOTO]

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


6 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

6
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x