fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 3 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Kierowcy z Olsztyna z ciężką nogą

Wiadomości Kierowcy z Olsztyna z ciężką nogą

Pierwszy z kontrolowanych kierujących pędził na ul. Lubelskiej 117km/h. Drugi niewiele mniej, jednak obaj mężczyźni stracili prawo jazdy. 

W sobotę około godz. 13.30 na ul. Lubelskiej niemal w tym samym czasie olsztyńscy policjanci zatrzymali do kontroli dwóch kierowców, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość. U pierwszego laserowy miernik prędkości pokazał na wyświetlaczu 117 km/h. 38-letni kierowca toyoty nie tylko stracił prawo jazdy na trzy miesiące, lecz także otrzymał mandat karny, a na jego koncie pojawiły się punkty karne – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztyna.

Drugi z kierowców jechał trochę wolniej, jednak swoją prędkością – rozpędził swoje renault do 102 km/h – również zarobił mandat i punkty karne. Policjanci zatrzymali 20-latkowi prawo jazdy, które, jak się okazało, miał niespełna rok.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x