fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Zmiany w zarządzie województwa. Kto za Protasa i Wasilewską?

reklama

Miron Sycz i Marcin Kuchciński – takich kandydatów na zastępców zarekomendował zarząd regionalny Platformy Obywatelskiej.

Zmiany w zarządzie województwa warmińsko-mazurskiego spowodowane są uzyskaniem przez dwoje jego członków mandatów poselskich. Wiadomo już, kto według szefów regionalnej Platformy powinien objąć stanowiska w Urzędzie Marszałkowskim.

Na miejsce Jacka Protasa, dotychczasowego wicemarszałka województwa, zaproponowano kandydaturę byłego posła, Mirona Sycza. Annę Wasilewską w zarządzie województwa miałby natomiast zastąpić Marcin Kuchciński, olsztyński radny.

reklama

Kuchciński być może już niedługo zostanie jednak pozbawiony członkostwa w Radzie Miasta Olsztyna – do wygaszenia jego mandatu wezwał bowiem wojewoda warmińsko-mazurski (czytaj więcej TUTAJ).

Obie kandydatury zostały już zarekomendowane władzom województwa. Decyzję o ich zatwierdzeniu podejmie w przyszłym tygodniu sejmik województwa.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: