fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 16 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Sport – moja pasja! [KONKURS]

Lubisz sport? Kochasz ruch i aktywność fizyczną? Pokaż nam swoją pasję! Weź udział w konkursie i wygraj niesamowitą nagrodę – spotkanie i trening z mistrzem windsurfingu Pawłem Tarnowskim.

Masz szansę na zwycięstwo i wspaniałą nagrodę. Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie „Sport – moja pasja!”. Wcale nie musisz być mistrzem dyscypliny, którą uprawiasz. Nie musisz być także wyczynowcem, bo sport traktujesz tylko amatorsko. Wystarczy, że kochasz się ruszać, uwielbiasz jazdę na deskorolce, biegasz z przyjaciółmi za piłką po boisku, kręcisz piruety na lodzie czy pokonujesz bezdroża rowerem. Podziel się z nami swoją pasją i zaraź innych pasją do sportu. W nagrodę spotkasz się z Pawłem Tarnowskim, mistrzem windsurfingu i odbędziesz z nim niezapomniany trening.
– Jeśli lubicie sport i chcielibyście, abym poprowadził z Wami trening windsurfingowy, koniecznie weźcie udział w konkursie – zachęca Paweł Tarnowski. – Sprawa jest niezwykle prosta.

Co trzeba zrobić? Aby wziąć udział w konkursie „Sport – moja pasja!” i wygrać trening z mistrzem:

• Umieść na swoim profilu Facebook zdjęcie lub filmik z kreatywnym przedstawieniem swojego zamiłowania do sportu, który uprawiasz
• Oznacz profil „Kasa Stefczyka” w swojej propozycji oraz oznacz propozycję hashtagiem #trenujzTarnowskim
• Do 15 lipca 2019 r. na adres [email protected] prześlij skan prawidłowo wypełnionego i podpisanego formularza konkursowego, który znajduje się na www.kasastefczyka.pl w zakładce Konkursy/ Sport – moja pasja!

W dniach 16–31 lipca 2019 r. spośród zamieszczonych propozycji komisja konkursowa wyłoni do czterech zwycięzców konkursu, będących autorami najciekawszych i najbardziej kreatywnych, zdaniem komisji konkursowej.

Możesz zgłosić dowolną liczbę propozycji w ramach konkursu, jednakże otrzymać możesz tylko jedną nagrodę. Czekamy na Twoje wspaniałe prace! Do dzieła!
Konkurs „Sport – moja pasja!” trwa od 1.05.2019 r. do 31.07.2019 r. Zgłoszenia przyjmowane są do 15.07.2019 r. włącznie. Regulamin konkursu oraz formularz konkursowy znajduje się na stronie www.kasastefczyka.pl w zakładce Konkursy/ Sport – moja pasja!

Zapraszamy do placówek w Olsztynie:
– Pieniężnego 13 (tel: 89 523 56 40)
– Dąbrowszczaków 16/1 (tel: 89 522 69 25)
– Wilczyńskiego 19E (tel: 89 541 67 14)

Autor zdjęcia: Patrik Pollak

©Jesus Renedo/SAILING ENERGY/CNA11 April, 2019.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...