Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Narodowcy zakłócą Olsztyński Marsz Równości?

reklama

W połowie czerwca ulicami Olsztyna przejdzie pierwszy Olsztyński Marsz Równości.

Organizatorzy postanowili poinformować mieszkańców Olsztyna o tym fakcie. Zorganizowali internetową zbiórkę na billboard reklamowy. Jak zapowiedzieli, tak zrobili. Od paru dni na ul. Dworcowej widnieje ogromna reklama parady wspierającej osoby LBGT.

reklama

Marsz Równości wsparł już prezydent Piotr Grzymowicz. Udzielił honorowego patronatu.

Czy prezydent osobiście weźmie udział w paradzie? Czekamy na odpowiedź pani rzecznik. Już trzeci raz wysłaliśmy pytanie. Jak do tej pory Piotr Grzymowicz się nie określił.

Zapowiada się, że na marszu obecni będą narodowcy. Mogą przyjechać nawet z całej Polski. Zachęca ich do tego Krzysztof Bosak (lider Konfederacji i wiceprezes Ruchu Narodowego) poprzez internet.

 

reklama

styczeń, 2020

27STY18:00W KIERACIE UBOJNISala kameralna - Amfiteatr im. Czesława Niemena, ul. OkopowaKategoria wydarzenia:Darmowe,Literatura,Spotkania,Wykłady

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

5 KOMENTARZE

  1. Członkowie NOP-u to zakompleksieni ludzie, którzy są słabi jako jednostki. Najlepsze, że Bosak chyba nawet nie ma partnera lub partnerki, tak jak pozostali samotni, smutni, sfrustrowani chłopcy i dziewczęta, którzy będą bronić Polskę przed „pedauami”. Żal mi tych ludzi, serio, żyjmy w kulturze szacunku dla każdego człowieka, czy będzie to narodowiec, homoseksualista, czy ktokolwiek inny.

  2. Narodowcy? Przegrywy,koniobijcy i kryptogeje.
    90 % tych idiotów to starzy kawalerowie i młodzi nieudacznicy którzy nigdy z kobietą nie byli.

    8
    11
    • A ty tylko „bylas” z kobietami wiec nie ucz normalnych ludzi zycia. Zboczency niech sobie siedzia w ukryciu. Prawdziwa rodzina to: tata, mama i ewentualnie dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X