fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 5 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Narodowcy zakłócą Olsztyński Marsz Równości?

W połowie czerwca ulicami Olsztyna przejdzie pierwszy Olsztyński Marsz Równości.

Organizatorzy postanowili poinformować mieszkańców Olsztyna o tym fakcie. Zorganizowali internetową zbiórkę na billboard reklamowy. Jak zapowiedzieli, tak zrobili. Od paru dni na ul. Dworcowej widnieje ogromna reklama parady wspierającej osoby LBGT.

Marsz Równości wsparł już prezydent Piotr Grzymowicz. Udzielił honorowego patronatu.

Czy prezydent osobiście weźmie udział w paradzie? Czekamy na odpowiedź pani rzecznik. Już trzeci raz wysłaliśmy pytanie. Jak do tej pory Piotr Grzymowicz się nie określił.

Zapowiada się, że na marszu obecni będą narodowcy. Mogą przyjechać nawet z całej Polski. Zachęca ich do tego Krzysztof Bosak (lider Konfederacji i wiceprezes Ruchu Narodowego) poprzez internet.

 

5 KOMENTARZE

  1. Członkowie NOP-u to zakompleksieni ludzie, którzy są słabi jako jednostki. Najlepsze, że Bosak chyba nawet nie ma partnera lub partnerki, tak jak pozostali samotni, smutni, sfrustrowani chłopcy i dziewczęta, którzy będą bronić Polskę przed „pedauami”. Żal mi tych ludzi, serio, żyjmy w kulturze szacunku dla każdego człowieka, czy będzie to narodowiec, homoseksualista, czy ktokolwiek inny.

  2. Narodowcy? Przegrywy,koniobijcy i kryptogeje.
    90 % tych idiotów to starzy kawalerowie i młodzi nieudacznicy którzy nigdy z kobietą nie byli.

    8
    11
    • A ty tylko „bylas” z kobietami wiec nie ucz normalnych ludzi zycia. Zboczency niech sobie siedzia w ukryciu. Prawdziwa rodzina to: tata, mama i ewentualnie dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...