13 C
Olsztyn
sobota, 3 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO]

WiadomościPojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ...

Dziś (05.06) przed godziną 10 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Prowadzący skuter trafił do szpitala. 

reklama

Do kolizji doszło na ul. Pstrowskiego na wylocie z Olsztyna w kierunku miejscowości Klewki. Z informacji jakie uzyskaliśmy od świadków zdarzenia kierowca skutera jadąc prawą stroną gwałtownie zjechał na lewy pas tym samym wjeżdżając pod nadjeżdżający samochód osobowy. Najprawdopodobniej chciał zawrócić, gdyż wracał ze sklepu spożywczego. W wyniku zdarzenia skuter wywrócił się z impetem rozbijając o jezdnię. Kierowca został przetransportowany karetką do szpitala.

Jak relacjonował nam naoczny świadek: – Widziałem jak wyjeżdżał spod sklepu. Musiał robić zakupy na śniadanie. Przyjechał w klapkach jakby wstał niedawno. Ze schowka wypadły mu jajka i pomidory. Pewnie szykował się do zrobienia jajecznicy. Teraz biedny będzie jadł obiadki w szpitalu. 

reklama

Na chwile obecna nie jest znany stan poszkodowanego. Policja zablokował ruch i sprawnie przeprowadziła czynności wyjaśniające. Po 40 minutach droga w kierunku Szczytna była już przejezdna.

Tragiczny wypadek drogowy w Podlechach – mężczyzna nie żyje

Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO] Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO] Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO] Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO] Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO] Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO] Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO] Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO] Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO] Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO] Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO] Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO] Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO] Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO] Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO] Pojechał skuterem po jajka na śniadanie. Wylądował w szpitalu. Wypadek na ul. Pstrowskiego [FOTO]

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Falisty
6 czerwca 2019 07:00

Następny niemyślący. Teraz pewnie będzie się tłumaczyć że to samochód go potrącił a on jechał prosto, albo że mu kot wyskoczył z krzaczorów….Dobrze że nie stało mu się nic poważnego – mam nadzieję ze chociaż wyciągnie z tego lekcję.

Popularne
Ogłoszenia
Tragiczny wypadek podczas prac ziemnych w Szczytnie. 59-latek nie żyje
Uciekał autem przed olsztyńską policją. Tak huknął w drzewo, aż się złamało i zablokowało drogę