fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Michelin zamyka fabrykę…

OlsztynMichelin zamyka fabrykę…

Jak donosi Puls Biznesu, francuski koncern Michelin swoje posunięcie wiąże z „brakiem konkurencyjności fabryki w sytuacji złej koniunktury na europejskim rynku opon do aut ciężarowych”. 

reklama

Serwis informacyjny www.pb.pl donosi, że produkcja opon do aut ciężarowych zostanie wstrzymana w fabryce Michelin znajdującej się na terenie Węgier, a dokładnie w Budapeszcie. Nie będą tam już wytwarzane opony: Taurus, Riken i Kormoran. Zarząd francuskiego koncernu zdecydował, że swoją produkcję przeniesie m.in. do: „polskiego Olsztyna, rumuńskiego Zalau i niemieckich Karlsruhe oraz Hamburga”.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Michal
10 maja 2014 14:10

Jaki wyzyskiwacz? Dzięki niemu mamy pracę w Olsztynie dla sporej ilości ludzi. Lepiej siedzieć na dupie i nie mieć nic czy pracować?

sdsd
10 maja 2014 11:05

Wyzyskiwacz olsztyna bedzie miał jeszcze wiecej roboli

Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji