fbpx

Poinformuj nas: ALARM@tko.pl

reklama
czwartek, 20 Czerwiec, 2019
21 C
Olsztyn

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Dorosły złodziej ukradł dziecku rower pod Galerią Warmińską [WIDEO]

Strona główna Wiadomości Dorosły złodziej ukradł dziecku rower pod Galerią Warmińską
reklama

Policjanci prewencji zatrzymali 26-letniego mieszkańca Olsztyna, który chwilę wcześniej spod galerii handlowej ukradł młodzieżowy rower. 26-latek już w chwili zatrzymania przyznał się do kradzieży. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania, był kompletnie pijany, miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Już wkrótce 26-latek odpowie za kradzież roweru oraz za kierowanie nim w stanie nietrzeźwości.

reklama

Oficer dyżurny olsztyńskiej jednostki policji przyjął zawiadomienie dotyczące kradzieży wartego ponad 500 zł dziecięcego roweru. Do zdarzenia doszło po godzinie 17.00 w rejonie galerii handlowej przy ul. Sikorskiego w Olsztynie. Młody mężczyzna podszedł do stojaka i wziął z niego młodzieżowy rower, którym odjechał w kierunku Osiedla Mazurskiego. Na podstawie zapisu z kamer monitoringu, policjanci szybko ustalili wygląd sprawcy i rozpoczęli jego poszukiwania.

Po kilkudziesięciu minutach od kradzieży, policjanci zauważyli mężczyznę na rowerze nieprzystosowanym do jego wzrostu. Jechał on chodnikiem przy ulicy Pstrowskiego. Funkcjonariusze podjechali do podejrzanego mężczyzny i przystąpili do legitymowania.

Okazało się, że rowerem poruszał się kompletnie pijany 26-latek, który do kradzieży przyznał się już w chwili zatrzymania. Policjanci zabezpieczyli skradziony rower, a chwiejącego się na nogach rowerzystę poddali badaniu na zawartość alkoholu. Badanie alkomatem w organizmie sprawcy kradzieży wykazało obecność blisko 2,5 promila alkoholu.

26-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. Mężczyzna usłyszy zarzut kradzieży mienia oraz kierowania jednośladem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Co? Gdzie? Kiedy?

czerwiec, 2019

20CZE(CZE 20)17:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

20CZE18:00Warsztaty „Lampiony na letnie wieczory”Fabryka Pozytywnej Energii, Jagiellończyka 10/1L

20CZE20:0010. Przegląd Nowego Kina Francuskiego w OlsztynieKino Studyjne Awangarda 2, pl. Jana Pawła II 2/3

20CZE20:00Stand- up Warmia / Tomek Kołecki & Jasiek BorkowskiNowy AnderGrant, ul.Kołobrzeska 32

21CZE08:00Kurs dronowy UAVO VLOS w OlsztynieCamFLY, ul. Władysława Trylińskiego 14

21CZE15:00FEST MUZA 2019MOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

21CZE(CZE 21)16:15LAMPA - I Warmiński Przegląd ImproKloszart, ul. Kurta Obitza 1

21CZE(CZE 21)17:00Pajama Party | OlsztynMasoneria, Kołłątaja 20

21CZE(CZE 21)18:00Dubowa (W)armia w natarciu!Skolity Jezioro, Jezioro Skolickie; Skolity

21CZE20:00Sierść w Galerii DOBRO / 21.06Galeria DOBRO, Stare Miasto 24/25

reklama

Warte uwagi

Nadchodzi Night Power Energia 2019 

Uwielbiana przez wszystkich fanów sportów motorowych, wyjątkowa, bo rozgrywana na dachu Galerii Warmińskiej, jedyna i niepowtarzalna impreza Night Power powraca! Tegoroczna edycja już 22...

Praca na wakacje – kierunek: Holandia

Sposobów na spędzenie wakacyjnego czasu jest mnóstwo - możemy oddać się słodkiemu lenistwu lub aktywnie wypoczywać podróżując. Wiele osób uczących się decyduje się jednak...

Olsztyn: poszukiwana opiekunka osób starszych

Jak naprawdę wygląda praca opiekuna osób starszych i z czym musi się on mierzyć? Na podstawie doświadczeń osób pracujących w zawodzie, przedstawiamy najważniejsze wyzwania,...

RABATOL.PL

X