22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024

Prezentacja siatkarzy AZS Olsztyn w Galerii Warmińskiej

Kibicki i kibicie siatkówki zarezerwujcie sobie niedzielne popołudnie na wizytę w Galerii Warmińskiej, gdzie przed rozpoczęciem sezonu zaprezentuje się drużyna AZS Olsztyn.

Olsztyńscy akademicy już nie mogą się doczekać spotkania z kibicami. “Po dziesięciu tygodniach wytężonych treningów, które odbywały się nawet i dwa razy dziennie siatkarze są spragnieni kontaktu z kibicami. Tym bardziej, że niektórzy kibice są nam wierni nawet od 30-40 lat, kibicują nam całe rodziny i kolejne pokolenia. To na was czekamy w niedzielę” – mówi Marcin Zarębski, manager marketingu AZS Olsztyn. dodaje on, że takie spotkania to dla zawodników “dodatkowy tlen”,, wiadomo, że sport bez kibiców nie istnieje. “Chłopaki chcą się zaprezentować w innej atmosferze, niż w czasie meczu gdzie jest stres, koncentracja, walka. Tu jest familiarnie, chodzi nam o miłe niedzielne spotkanie po obiedzie” – mówi Zarębski.

Siatkarskie święto rozpocznie się w najbliższą niedzielę (25 października) od godz. 14. Od tej godziny na ustawionych w Galerii Warmińskiej stoiskach będzie można porozmawiać z siatkarzami i potrenować na mini boisku, czy zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie. Oficjalna prezentacja zawodników (w tym także reprezentantów Belgii i Holandii) rozpocznie się o godz. 15. “Żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić imprezę Piekarnia Tyrolska przygotowała dla zawodników i gości słodką niespodziankę. Zapowiada się naprawdę wyjątkowa niedziela” – zaprasza Michał Tur dyrektor Galerii Warmińskiej.

Wstęp na spotkanie z siatkarzami AZS Olsztyn będzie bezpłatne. “Warto wesprzeć olsztyńskich siatkarzy na duchu przed rozpoczynającym się sezonem. Pokażmy im, że liczymy na dobre mecze w ich wykonaniu, że wierzymy w ich siły i możliwości” – zachęca Michał Tur.