fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 27 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Zmarł potrącony przez dwa auta pieszy

Wiadomości Zmarł potrącony przez dwa auta pieszy

57-latek miał przechodzić przez jezdnię w miejscu do tego niewyznaczonym, ponadto nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych. Niestety, nie udało się go uratować.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20.00 w Górowie Iławeckim. Na jednej z ulic wylotowych z miasta 19-letni kierowcy hondy potrącił mężczyznę przechodzącego przez jezdnię w niedozwolonym miejscu.

Po przejechaniu kilku metrów kierowca zatrzymał się, aby udzielić poszkodowanemu pomocy. Wraz z pasażerem wysiadł z samochodu, kierując się w stronę potrąconego – relacjonują funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. – W chwili, kiedy 19-latek rozmawiał z oficerem dyżurnym bartoszyckiej policji, spostrzegł, jak przejeżdżający w tym miejscu 27-letni kierowca opla przejechał potrąconego mężczyznę.

57-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Z ustaleń policji wynika, że potrącony mężczyzna nie posiadał żadnych odblasków, był ubrany w ciemną odzież.

Obu kierowcom, którzy byli trzeźwi, zatrzymano prawo jazdy.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu

Bruno Pressler-Wigura z Olsztyna toczy swoją trzecią walkę z nowotworem. Stosowana do tej pory chemioterapia nie przyniosła efektów. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bruno Bruno to 7-latek z...

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x