fbpx
14 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

W tym tygodniu będą duże utrudnienia ruchu w centrum Olsztyna. Sprawdź kursowanie autobusów

reklama

Kierowcy pokonujący w tym tygodniu centrum Olsztyna będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Ulicami miasta przejdzie Parada Wydziałów.

Kortowiada zaczyna się już w środę (15.05), a studencki korowód odbędzie się w czwartek (16.04) o godzinie 10.

Jak poinformował nas rzecznik ZDZiT Michał Koronowski, Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego otrzymała zgodę na tzw. wykorzystanie w sposób szczególny ulic Olsztyna: Staromiejska – Stare Miasto – Prosta – Mochnackiego (prawy pas jezdni) – Śliwy (prawy pas jezdni) – Warszawska (prawy pas jezdni) do zorganizowania przemarszu uczestników parady. Zbiórka uczestników będzie w godz. 8-10, przemarsz godz. 10-15.

reklama

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu, jak co roku, wspomaga uczestników Kortowiady. Wprowadzone zostały zmiany w ruchu linii 103, 109, 130 i 305. Tyczy się ona zarówno częstotliwości kursów jak i ilości pojazdów obsługujących poszczególne kursy. Już od poniedziałku 13 maja realizacja wszystkich kursów linii nr N01 i N02 pojazdami przegubowymi. Dodatkowo w środę 15 maja dodatkowe odjazdy linii nr N01 z krańca „Dworzec Główny” o godz. 0:02 i 1:32.

Rozkład linii 103, 109, 130 i 305:

czwartek 16 maja

piątek 17 maja

sobota 18 maja

niedziela 19 maja

W czwartek będą dodatkowe odjazdy linii nr N01 z krańca „Dworzec Główny” o godz. 0:02, 1:32 i 2:32.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: