fbpx
24 C
Olsztyn
piątek, 29 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zniszczone banery posłanki. Kto za to odpowiada?

OlsztynZniszczone banery posłanki. Kto za to odpowiada?

Wyborcze reklamy Urszuli Pasławskiej zostały zamazane nie w jednym, ale w kilku miastach. Cios poniżej pasa w kończącej się kampanii czy zwykły wandalizm?

reklama

O uszkodzeniu banerów wyborczych na zaledwie kilka dni przed wyborami do parlamentu poinformowało biuro poselskie poseł Urszuli Pasławskiej (PSL). Przykry incydent miał miejsce nie tylko w Reszlu i Szczytnie, lecz także rodzinnym mieście posłanki – Biskupcu. Ze względu na sporą liczbę zamazanych banerów sprawa została zgłoszona do wyjaśnienia odpowiednim organom.

Nie wiadomo, kto zniszczył wyborcze materiały, ale jak stwierdza w swoim oświadczeniu polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego, można podejrzewać, że nie zrobili tego przypadkowi chuligani. Wyborczy rywale? – Rywalizacja w kampanii jest normalna i na porządku dziennym, zawsze jednak należy postępować zgodnie z regułami fair play – stwierdza Urszula Pasławska.

reklama
Rodzicu, czy to twoje dzieci? Poszukuje ich olsztyńska policja

Jako że posłanka sama stara się je stosować, tym bardziej czuje się dotknięta niezrozumiałym dla niej aktem wandalizmu. – Osobiście nigdy nie przekroczyłam zasad przyzwoitości, czego oczekuję także od swoich przeciwników. Szczerze mówiąc, z mojego puntu widzenia łatwiejsza do zaakceptowania byłaby opcja, że banery z nudów zniszczyli pijani kibole – komentuje Urszula Pasławska, jednak z kandydatek PSL-u z okręgu olsztyńskiego.

reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Dariusz
23 października 2015 23:51

wyjedźcie za granice i nie słuchajcie durnowatego tvn -u ,to będziecie wiedzieli kto za to ma zapłacić.

Tomek
23 października 2015 09:25

Za rządów PO-PSL nawet Wisła spierdoliła z kraju.

Polecane
Ogłoszenia
Rodzicu, czy to twoje dzieci? Poszukuje ich olsztyńska policja
Rodzicu, czy to twoje dzieci? Poszukuje ich olsztyńska policja