12.5 C
Olsztyn
niedziela, 26 Maj, 2019
reklama

Jak żyje się w Olsztynie?

Strona główna Wiadomości Jak żyje się w Olsztynie?
reklama

Co Wam się podoba w Olsztynie, a co byście zmienili? Jak oceniacie przestrzenie wypoczynkowe, bazę turystyczną i infrastrukturę komunikacyjną? To tylko kilka z kilkudziesięciu pytań. 

– Badanie ankietowe obejmuje 3 obszary: gospodarkę, społeczeństwo oraz środowisko – tłumaczy Justyna Sarna – Pezowicz, dyrektor Strategii i Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Olsztyna – Ankieta pozwoli ocenić aktualną sytuację społeczno – gospodarczą, mocne i słabe strony, szanse oraz zagrożenia.

reklama

Wyniki posłużą do wskazania potencjalnych potrzeb inwestycyjnych oraz będą materiałem do aktualizacji analizy SWOT w aktualizowanej Strategii Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Olsztyna. Ankieta jest także jednym z wielu narzędzi oceny potencjału rozwojowego Olsztyna oraz gmin wchodzących w skład Obszaru Funkcjonalnego (Barczewo, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Purda, Stawiguda).

– Liczymy, że na nasze pytania odpowiedzą mieszkańcy wszystkich gmin MOF Olsztyna, jednostki samorządu terytorialnego znajdujące się na terenie MOF Olsztyna, podmioty gospodarcze działające na terenie MOF Olsztyna oraz organizacje pozarządowe. – zaznacza Sarna – Pezowicz.

Ankieta jest anonimowa. Można ją wypełnić online. Kliknij tutaj. Badanie ankietowe potrwa do 31 maja 2019 roku.

reklama
ŹródłoUM Olsztyn
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma