12.5 C
Olsztyn
niedziela, 26 Maj, 2019
reklama

Wesele w plenerze – o czym pamiętać?

Strona główna Artykuł sponsorowany Wesele w plenerze - o czym pamiętać?
reklama

Wesela organizowane w plenerze są powszechne w krajach, w których znakomita pogoda dopisuje przez cały rok lub przynajmniej w czasie lata. Polska aura jest kapryśna, jednak coraz więcej par młodych zastanawia się nad organizacją przyjęcia weselnego na świeżym powietrzu. Wpływ na to mają problemy z zarezerwowaniem niedrogiej sali w odpowiednim terminie, a także inne względy. O czym pamiętać, gdy organizuje się przyjęcie weselne w plenerze?

1. Wesele w plenerze – gdzie zorganizować?

reklama

2. Dostęp do prądu

3. Ochrona przed deszczem i chłodem

Wesele plenerowe cieszy się coraz większą popularnością. Pary młode wybierają je ze względu na niższe koszty, jak również na niesamowitą scenerię. Jeżeli zamierzasz urządzić przyjęcie weselne na świeżym powietrzu, sprawdź, na co zwrócić uwagę, by było udane.

Wesele w plenerze – gdzie zorganizować?

Przyjęcie weselne w plenerze można zorganizować w prywatnym ogrodzie, na działce, a także na terenie zielonym należącym do innej osoby, jeżeli ta wyrazi na to zgodę. Ważne jest wybranie miejsca, w którym uniknie się skarg sąsiadów niezadowolonych z hałasów trwających przez całą noc. Zabronione jest organizowanie przyjęć weselnych w miejscach takich jak rezerwaty przyrody, parki narodowe i lasy, nawet gdy znajduje się w nich urokliwa polana.

Dostęp do prądu

W czasie przyjęcia weselnego potrzebuje się stałego źródła prądu. Jest ono niezbędne do nagłośnienia muzyki, uruchomienia lodówek i podgrzewczy potraw, a także do oświetlenia otoczenia. Agregaty prądotwórcze umożliwiają dostęp do prądu nawet z dala on innych źródeł. Na przyjęcie weselne dobrze się wybrać cichy agregat prądotwórczy, który będzie pracować niepostrzeżenie dla gości. Jeśli decydujesz się na agregat prądotwórczy, wynajem może dotyczyć modeli o różnej mocy, w tym 10 kw, 40 kw i 100 kw. Każdy z agregatów znajdziesz na eventserwis.com. Dzięki nim prądu nie zabranie w czasie całej imprezy, gdyż agregaty są napędzane paliwem.

Ochrona przed deszczem i chłodem

Ze względu na to, że polska aura jest kapryśna, para młoda powinna pomyśleć, w jaki sposób zabezpieczyć stoły i miejsce do tańczenia przed deszczem i chłodem. Nad stołami i parkietem można rozstawić namioty eventowe, które ochronią nawet przed silnym deszczem i wiatrem, jeśli gości przyjęcia weselnego zaskoczy letnia burza. Dodatkowo w namiotach warto rozstawić parasole grzewcze, dzięki którym gościom będzie ciepło, nawet gdy na dłużej usiądą przy stole. Parasole ogrzewają powietrze wokół korzystając z butli gazowej, dlatego nie wymagają zapewnienia dostępu do prądu.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma