12.5 C
Olsztyn
niedziela, 26 Maj, 2019
reklama

Odbył się pogrzeb Jana Tandyraka. Żegnały go setki mieszkańców Olsztyna [FOTO]

Strona główna Polecane artykuły Odbył się pogrzeb Jana Tandyraka. Żegnały go setki mieszkańców Olsztyna
reklama

Dziś (29.04) w kościele Parafii Św. Franciszka z Asyżu po godzinie 12 odbyła się msza żałobna w intencji Jana Tandyraka.

Setki osób przybyło dziś do Kortowa aby pożegnać byłego przewodniczącego olsztyńskiej Rady Miasta. Mowę pożegnalną wygłosił prezydent Piotr Grzymowicz. Po mszy uczestnicy udali się do Bartąga gdzie odbyła się ceremonia pochowania na cmentarzu.

reklama

Jan Tandyrak miał 55 lat. Jego ciało znaleziono 25 kwietnia w Kortowie. Wiadomo, że zginął w wyniku rany postrzałowej. Wiadomość o śmierci znanego olsztyńskiego polityka Platformy Obywatelskiej, przedsiębiorcy i restauratora wszystkimi wstrząsnęła. Nadal niejasne są okoliczności śmierci. Wstępne ustalenia świadczą o tym, że było to samobójstwo.

Więcej:

Tragiczna śmierć znanego olsztynianina! Jego ciało znaleziono w samochodzie w Kortowie

Znany olsztynianin Jan Tandyrak nie żyje. Jego ciało znaleziono w Kortowie

Tragiczna śmierć znanego olsztynianina! Jego ciało znaleziono w samochodzie w Kortowie

reklama
reklama

12 KOMENTARZE

 1. Jan Tomasz Tandyrak wyrokiem Sądu Rejonowego w Olsztynie Sygnatura akt sprawy V GZd 17/18, który uprawomocnił się w październiku 2018 r. miał orzeczony 5 letni zakaz prowadzenia działalności gospodarczej …. Wszystko zaczyna układać się w całość …. Niezłe wałki Janek musiał robić skoro Sąd orzekł taki zakaz …. Szkoda chłopa …u

  2
  7
 2. Tak to jest, człowiek niby ma tylu znajomych, bliższych i dalszych, a nikt nie zauważył, że ma on problem, problemy! Każdy miło pogada, zje strawę i żyje swoim życiem. Może jednak niech każdy kto był blisko z nim zada sobie pytanie,, czy mogłem coś zrobić” ? My ludzie wolimy być ślepi na drugiego człowieka. Po prostu ślepi, bo nas to nie dotyczy………….nikogo nie oskarżam ale……….zadaj sobie pytanie………….

  10
  1
 3. Na cmentarzu odczytano list, który wyjaśnia nieco motywy czynu. Bardzo dobra decyzja rodziny by list upublicznić. Wielka szkoda, że Jan wybrał najgorsze rozwiązanie. Niech spoczywa w pokoju [*]

  10

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma