reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Odbył się pogrzeb Jana Tandyraka. Żegnały go setki mieszkańców Olsztyna [FOTO]

WiadomościOdbył się pogrzeb Jana Tandyraka. Żegnały go setki mieszkańców Olsztyna

Dziś (29.04) w kościele Parafii Św. Franciszka z Asyżu po godzinie 12 odbyła się msza żałobna w intencji Jana Tandyraka.

reklama

Setki osób przybyło dziś do Kortowa aby pożegnać byłego przewodniczącego olsztyńskiej Rady Miasta. Mowę pożegnalną wygłosił prezydent Piotr Grzymowicz. Po mszy uczestnicy udali się do Bartąga gdzie odbyła się ceremonia pochowania na cmentarzu.

Jan Tandyrak miał 55 lat. Jego ciało znaleziono 25 kwietnia w Kortowie. Wiadomo, że zginął w wyniku rany postrzałowej. Wiadomość o śmierci znanego olsztyńskiego polityka Platformy Obywatelskiej, przedsiębiorcy i restauratora wszystkimi wstrząsnęła. Nadal niejasne są okoliczności śmierci. Wstępne ustalenia świadczą o tym, że było to samobójstwo.

reklama

Odbył się pogrzeb Jana Tandyraka. Żegnały go setki mieszkańców Olsztyna [FOTO]

Odbył się pogrzeb Jana Tandyraka. Żegnały go setki mieszkańców Olsztyna [FOTO] Odbył się pogrzeb Jana Tandyraka. Żegnały go setki mieszkańców Olsztyna [FOTO] Odbył się pogrzeb Jana Tandyraka. Żegnały go setki mieszkańców Olsztyna [FOTO] Odbył się pogrzeb Jana Tandyraka. Żegnały go setki mieszkańców Olsztyna [FOTO] Odbył się pogrzeb Jana Tandyraka. Żegnały go setki mieszkańców Olsztyna [FOTO] Odbył się pogrzeb Jana Tandyraka. Żegnały go setki mieszkańców Olsztyna [FOTO] Odbył się pogrzeb Jana Tandyraka. Żegnały go setki mieszkańców Olsztyna [FOTO] Odbył się pogrzeb Jana Tandyraka. Żegnały go setki mieszkańców Olsztyna [FOTO] Odbył się pogrzeb Jana Tandyraka. Żegnały go setki mieszkańców Olsztyna [FOTO] Odbył się pogrzeb Jana Tandyraka. Żegnały go setki mieszkańców Olsztyna [FOTO]

reklama

Więcej:

Tragiczna śmierć znanego olsztynianina! Jego ciało znaleziono w samochodzie w Kortowie

Znany olsztynianin Jan Tandyrak nie żyje. Jego ciało znaleziono w Kortowie

Tragiczna śmierć znanego olsztynianina! Jego ciało znaleziono w samochodzie w Kortowie

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

12 KOMENTARZY

12 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×