fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Kompleks nad Krzywym powalczy o prestiżową nagrodę

Wiadomości Kompleks nad Krzywym powalczy o prestiżową nagrodę

Budowa Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel znalazła się w finale prestiżowego konkursu World Architecture Festival. To jedna z najważniejszych międzynarodowych imprez, skoncentrowanych wokół najnowszych osiągnięć światowej architektury.

To już nie pierwsze wyróżnienie dla olsztyńskiego CRS Ukiel – kompleks został m.in. uznany za Top Inwestycję Polski Wschodniej 2015, zdobył 2. miejsce w konkursie „Europa to my” i znalazł się w finałowej trójce najlepszych inwestycji „Polska Pięknieje, czyli 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Na początku listopada zaś, jako jedyna polska budowla, powalczy o tytuł World Building of the Year 2015.

Finał tej międzynarodowej imprezy, promującej najciekawsze osiągnięcia architektury na świecie, odbędzie się 4 listopada w Singapurze – informuje Urząd Miasta Olsztyna. – Nic dziwnego, że co roku tysiące projektantów z całego świata wysyła swoje prace do oceny jury WAF.  A do zdobycia są tylko dwie nagrody: World Building of the Year i Future Project of the Year. I w tym wąskim gronie finalistów, w kategorii obiektów użyteczności publicznej (Civic and Community), znalazł się jeden obiekt z Polski, zaprojektowany przez zespół pracowni Dżus GK Architekci z Olsztyna. 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x