12.5 C
Olsztyn
niedziela, 26 Maj, 2019
reklama

Szop Edward oraz przedszkolaki dały dziś przykład. Zbierali śmieci w Olsztynie [FOTO]

Strona główna Wiadomości Szop Edward oraz przedszkolaki dały dziś przykład. Zbierali śmieci w Olsztynie
reklama

Właścicielka szopa od słów przeszła do czynów. Dziś (26.04) odbyło się pierwsze z serii wydarzeń sprzątania Olsztyna. 

Cała akcja zaczęła się o 9:30 w Parku Kusocińskiego. Z wielkim zapałem przystąpiły do porządków maluchy z przedszkola Krasnal. W poniedziałek (29.04) sprzątać będą podopieczni Zespołu Placówek Edukacyjnych w Olsztynie. Chętni do wzięcia udziału w sprzątaniu mogą pisać na Facebooku Szopa Edwarda: facebook.com/szopedward

reklama

Szop Edward stał się olsztyńskim celebrytą. Jego właścicielka Pani Monika od samego początku wspominała, że głównym celem jest zorganizowanie akcji sprzątania Olsztyna.

Po naszym artykule o sympatycznym zwierzaku, Edward zaczął pojawiać się w ogólnopolskich mediach. Pisał o nim Fatk i Super Express. Do Olsztyna przyjechała telewizja TVN. Na ulicy nie da się przejść koło niego obojętnie. Wzbudza wiele różnych emocji. Ludzie są zdziwieni co to za zwierzę, a inni chcą sobie robić z nim zdjęcie.

Zobaczcie sami ile radości dzieciom sprawiało sprzątanie śmieci. Wzorowa postawa od najmłodszych lat.

reklama
reklama

7 KOMENTARZE

  1. Nie macie wstydu pisać takie wylgaryzmy!!!! Masakra ta kobieta powinna was pozwać do sądu. I ja jej w tym pomogę. Prostaki i wogole żałosny ten kto pisze te obrzydliwe teksty co za żenada!!!!! Usiądź człowieku i płacz nad sobą bo twoje życie musi być żałosne. I tyle w tym temacie.

    15
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma