12.5 C
Olsztyn
niedziela, 26 Maj, 2019
reklama

Tragiczna śmierć znanego olsztynianina! Jego ciało znaleziono w samochodzie w Kortowie

Strona główna Polecane artykuły Tragiczna śmierć znanego olsztynianina! Jego ciało znaleziono w samochodzie w Kortowie
reklama

Potworna tragedia w Olsztynie! Znany restaurator, przedsiębiorca do niedawna szef Platformy Obywatelskiej w mieście nie żyje.

Jego ciało znaleziono nad ranem w samochodzie w Kortowie. Z wstępnych ustaleń wynika, że restaurator prawdopodobnie strzelił sobie w głowę z broni myśliwskiej. Prokuratura bada okoliczności tragedii.

reklama

– Kierowca auta dostawczego chciał zaparkować swój pojazd przy ul. Oczapowskiego w sąsiedztwie białego renault kadjara. Zauważył w nim pochylonego mężczyznę. Kiedy zbliżył się, by upewnić się, czy nie potrzebuje on pomocy, zorientował się, że mężczyzna siedzący w renault nie żyje. Sytuacja miała miejsce około godz. 6 rano. Świadek poinformował służby o prawdopodobnie nieżyjącym mężczyźnie znajdującym się w aucie – mówi Rafał Prokopczyk, z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Polityk był znaną wszystkim w Olsztynie postacią. Organizował przedsiębiorców na Starówce w czasach kiedy prowadził Karczmę przy moście Jana. Potem był radnym i szefem klubu radnych PO w ratuszu. Ostatecznie zrezygnował z tej funkcji i skupił się na pasji do kulinariów.
Potrawy w jego restauracji zachwycały smakiem i nietypowymi składnikami. Był też pasjonatem przyrody i fotografii.

Olsztyn stracił ważną dla miasta osobę. Niech spoczywa w spokoju!

reklama
reklama

8 KOMENTARZE

  1. Foty na poziomie waszych artykułów… Wrzućcie jeszcze ze 20, bo nie widać, że policja stoi… i więcej z samego procesu rozwieszania taśmy…

    27
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma