18 C
Olsztyn
czwartek, 25 lipca, 2024
reklama

“Prison Movie” w Olsztynie po raz trzeci

Olsztyn"Prison Movie" w Olsztynie po raz trzeci

Gala finałowa III edycji International Film Festiwal in Olsztyn „Prison Movie” odbędzie się już w czwartek (22.10) w olsztyńskim Urzędzie Wojewódzkim. 

reklama

W czasie festiwalu, który w tym roku odbywa się już po raz trzeci, prezentowane są filmy o tematyce penitencjarnej z całego świata. Wyróżnione obrazy pokazane zostaną w czasie uroczystej gali finałowej podsumowującej wydarzenie. W czasie pierwszych dwóch edycji oceniono w Olsztynie kilkadziesiąt polskich i zagranicznych produkcji.

Organizatorami festiwalu są Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Olsztynie, Urząd Wojewódzki w Olsztynie oraz Areszt Śledczy w Olsztynie. Czwartkową galę finałową III International Film Festiwal in Olsztyn „Prison Movie”, która odbędzie się w sali 52 Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie, otworzy Marian Podziewski, wojewoda warmińsko-mazurski.

reklama

Program:

– 10.00 – rozpoczęcie festiwalu

– wystąpienia wojewody warmińsko-mazurskiego, Dyrektora Generalnego  Służby Więziennej, Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Olsztynie

reklama

– 10.20 – projekcje filmów

– 11.30 – gość festiwalu – Giovanny Castellanos

– 11.40 – projekcja filmu

– 11.50 – 12.05 – przerwa

– 12.05 – koncert Kwartetu Smyczkowego AVISTA

– 12.25 – prezentacja jury i wręczenie nagród: nagroda specjalna festiwalu, nagroda za muzykę, najlepszy film zagraniczny, nagroda za walory resocjalizacyjne, Grand Prix – film amatorski, Grand Prix – film profesjonalny

13.00 – zakończenie Gali Finałowej.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane