fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 13 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Jechał pod prąd ul. Krasickiego w godzinach szczytu. Co ten kierowca wyprawia? [WIDEO]

Na naszą skrzynkę redakcyjną czytelnik przysłał filmik, który wzbudza niesamowite zdziwienie. Co ten kierowca wyprawia? 

Do zdarzenia doszło w czwartek (18.04) o godz. 16:30. Na nagraniu widać jak niedaleko hipermarketu Carrefour, na wysokości przystanku nieodpowiedzialny kierowca zawraca i jedzie pod prąd. Inni uczestnicy ruchu, aż zatrzymali się z osłupienia. Pirat drogowy robi gest w ramach przeprosin, ale czy to wystarczy aby nie stworzyć realnego zagrożenia dla pozostałych kierowców, którzy mogą nadjechać z dużą prędkością?

Internauci w komentarzach napisali, co sądzą o tej sytuacji: – Dzban roku – stwierdził pan Wojtek. Łukasz dodał: – Szczerze takiemu zabrałbym prawo jazdy. Macha by ludzie mu zjechali a później przeprasza?

Co sądzicie o takim zachowaniu kierowcy?

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...