fbpx

Poinformuj nas: ALARM@tko.pl

reklama
środa, 19 Czerwiec, 2019
18.2 C
Olsztyn

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Na miejskiej powstała tzw. Plaża Premium. Będzie tylko da wybrańców?

Strona główna Wiadomości Na miejskiej powstała tzw. Plaża Premium. Będzie tylko da wybrańców?
reklama

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie jest gotowy do rozpoczęcia sezonu letniego w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel. W tym roku kompleks nad jeziorem wzbogaci się m.in. o nową Plażę Premium oraz rodzinne, 5-osobowe rowery wodne. Wielkie otwarcie sezonu nastąpi już 1 maja!

W sezonie 2019 oddana do dyspozycji plażowiczów zostanie tzw. Plaża Premium – przestrzeń przed restauracjami zostanie wyposażona w leżaki, stoliki i parasole przeciwsłonecznie, dzięki czemu goście będą mogli odpoczywać w komfortowych warunkach. Swoją ofertę poszerzy także wypożyczalnia sprzętu pływającego, która wzbogaci się o nowe jednostki pływające – 5-osobowe rowery wodne.

reklama

– Z roku na rok staramy się poprawiać komfort wypoczynku naszych mieszkańców, takie jest nasze zadanie, bo takie są oczekiwania olsztynian – stwierdził prezydent Piotr Grzymowicz. – Cieszy mnie powstanie komfortowej plaży, cieszy mnie to, że w wypożyczalni pojawią się rodzinne rowery wodne, dbamy także oczywiście o osoby niepełnosprawne, które dzięki specjalnym urządzeniom będą mogły korzystać z kąpielisk nad Ukielem. Jestem przekonany, że świetna pogoda w połączeniu ze wspaniałą ofertą sprawi, że wypoczynek i rekreacja w CRS Ukiel to będą niezapomniane chwile – dodał prezydent Grzymowicz.

Wsłuchując się w głosy mieszkańców i analizując zachodzące zmiany klimatyczne OSiR zdecydował się w tym roku na znaczne przyspieszenie startu sezonu letniego: wypożyczalnia sprzętu pływającego będzie w tym roku czynna już od 1 maja.

– Z satysfakcją mogę potwierdzić, że podczas majówki otwieramy sezon letni oferując mieszkańcom sprzęt pływający – wyjaśniał Jerzy Litwiński, dyrektor OSiR. Wprowadzamy również w tym roku nowy cennik sprzętu pływającego, cennik o wiele bardziej przyjazny, promujący dłuższe wypożyczenia, a wszystko po to aby wypoczynek nie odbywał się pod presją czasu i był prawdziwym relaksem – dodaje dyrektor Litwiński.

reklama
ŹródłoUM Olsztyn
reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Co? Gdzie? Kiedy?

czerwiec, 2019

19CZE(CZE 19)20:30Capitalne Latino - BLUECapitano, Kapitańska 21

20CZE(CZE 20)17:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

20CZE18:00Warsztaty „Lampiony na letnie wieczory”Fabryka Pozytywnej Energii, Jagiellończyka 10/1L

20CZE20:00Stand- up Warmia / Tomek Kołecki & Jasiek BorkowskiNowy AnderGrant, ul.Kołobrzeska 32

20CZE20:0010. Przegląd Nowego Kina Francuskiego w OlsztynieKino Studyjne Awangarda 2, pl. Jana Pawła II 2/3

21CZE08:00Kurs dronowy UAVO VLOS w OlsztynieCamFLY, ul. Władysława Trylińskiego 14

21CZE15:00FEST MUZA 2019MOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

21CZE(CZE 21)16:15LAMPA - I Warmiński Przegląd ImproKloszart, ul. Kurta Obitza 1

21CZE(CZE 21)17:00Pajama Party | OlsztynMasoneria, Kołłątaja 20

21CZE(CZE 21)18:00Dubowa (W)armia w natarciu!Skolity Jezioro, Jezioro Skolickie; Skolity

reklama

Warte uwagi

Nadchodzi Night Power Energia 2019 

Uwielbiana przez wszystkich fanów sportów motorowych, wyjątkowa, bo rozgrywana na dachu Galerii Warmińskiej, jedyna i niepowtarzalna impreza Night Power powraca! Tegoroczna edycja już 22...

Praca na wakacje – kierunek: Holandia

Sposobów na spędzenie wakacyjnego czasu jest mnóstwo - możemy oddać się słodkiemu lenistwu lub aktywnie wypoczywać podróżując. Wiele osób uczących się decyduje się jednak...

Olsztyn: poszukiwana opiekunka osób starszych

Jak naprawdę wygląda praca opiekuna osób starszych i z czym musi się on mierzyć? Na podstawie doświadczeń osób pracujących w zawodzie, przedstawiamy najważniejsze wyzwania,...

RABATOL.PL

X