2 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Poślizg “kontrolowany” zakończyli na drzewie

OlsztynPoślizg "kontrolowany" zakończyli na drzewie

19-letni kierowca wspólnie z kolegami chciał w ten sposób przetestować swoje bmw na ulicach Olsztyna. Niestety, manewr wymknął się spod kontroli, a sam zainteresowany natychmiast ulotnił się z miejsca zdarzenia. 

reklama

Na początku tygodnia olsztyńscy policjanci otrzymali informację o kolizji drogowej w okolicach skrzyżowania ul. Dworcowej i al. Piłsudskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że osobowe bmw uderzyło w drzewo. Funkcjonariusze zastali na miejscu jedynie 16-letniego pasażera osobówki, ponieważ kierowca oraz dwóch innych pasażerów uciekło w obawie przed konsekwencjami.

Mundurowi ustalili dane osobowe kierującego i kilkadziesiąt minut później namierzyli uciekinierów w miejscu jego zamieszkania. – W rozmowie z kierowcą funkcjonariusze ustalili, że 19-latek, jadąc z trzema pasażerami, postanowił przetestować osobowe bmw, celowo wprowadzając pojazd w poślizg – relacjonuje Komenda Miejska Policji. – Mężczyzna zrobił to na tyle nieudolnie, że stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń.

reklama

W trakcie interwencji okazało się również, że 19-latek prowadził pojazd, nie mając uprawnień. Za popełnione wykroczenia otrzymał dwa mandaty, a o losie jego kolegów, dwóch 16-letnich pasażerów, zdecyduje sąd rodzinny.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Patryk
21 października 2015 18:29

Kolejny as szos

wmb
21 października 2015 17:28

To pewnie ten sam as który kilka dni temu zdemolowal starowke

Polecane
Ogłoszenia