fbpx

Poinformuj nas: ALARM@tko.pl

reklama
środa, 26 Czerwiec, 2019
27 C
Olsztyn

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Kierowca spowodował kolizję pod Olsztynem. Stał ledwo na nogach, ale nie przez alkohol

Strona główna Wiadomości Kierowca spowodował kolizję pod Olsztynem. Stał ledwo na nogach, ale nie przez...
reklama

Policjanci z Posterunku Policji w Dywitach zostali wezwani do obsługi kolizji drogowej. Jak informowali zgłaszający zdarzenie, sprawcą miał być nietrzeźwy mężczyzna. Sprawca kolizji nie reagował na pytania policjantów. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Okazało się, że młody kierowca doznał zapaści cukrzycowej.

Do zdarzenia drogowego z udziałem 2 samochodów doszło w miejscowości Kieźliny. Według zgłoszenia kierujący volkswagenem transporterem spowodował kolizję z osobowym audi, a następnie zatrzymał się na środku jezdni. Oficer dyżurny otrzymał również informację, że sprawca kolizji drogowej prawdopodobnie jest pijany w związku z czym został on zatrzymany przez uczestników kolizji drogowej, którzy wyprowadzili mężczyznę z jego samochodu, zabezpieczyli kluczyki od jego auta i czekali na przyjazd patrolu policji.

reklama

Policjanci z Posterunku Policji w Dywitach, po przyjeździe na miejscu zdarzenia zastali mężczyznę opartego o samochód. Młody mężczyzna zataczał się i z trudem utrzymywał się na nogach. Kierowca nie reagował w żaden sposób na zadawane przez policjantów pytania. Od mężczyzny nie była wyczuwalna woń alkoholu więc skupili się na obserwacja zachowania i monitorowania czynności życiowych 33-latka.

Z obawy o życie i zdrowie 33-letniego kierowcy, policjanci na miejsce zdarzenia drogowego wezwali karetkę pogotowia. Po wezwaniu pomocy medycznej, mężczyzna zaczął tracić przytomność i miał długie przerwy w oddychaniu. Gdy jeden z policjantów obserwował zachowanie 33-latka, drugi w tym czasie zwrócił uwagę na fakt, że w aucie porozrzucane są cukierki i batoniki.

Gdy na miejsce przyjechała karetka pogotowia, policjanci przedstawili swoje spostrzeżenia co do stanu zdrowia 33-latka. Jak się okazało 33-latek miał zapaść spowodowaną cukrzycą z którą się zmaga. Poziom cukru we krwi mężczyzny był krytycznie niski więc alarmowo karetka pogotowia został on przetransportowany do szpitala.

Funkcjonariusze w szpitalu rozpytali mężczyznę, który w ogóle nie pamiętał co stało się na drodze w Kieźlinach.

Bywa tak, że policjanci interweniują w zdarzeniach w których na pierwszy rzut oka wygląda, iż uczestnik kolizji może znajdować się pod wpływem alkoholu. Jednak dalsze czynności i spostrzeżenia funkcjonariuszy wykluczają taką możliwość. Kiedy ktoś zachowuje się niekonwencjonalnie na drodze wzbudza to nasze podejrzenia co do stanu trzeźwości kierującego. Takie obawy są w stanie zweryfikować policjanci posiadający specjalistyczne urządzenia do badania stanu trzeźwości.

reklama
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Co? Gdzie? Kiedy?

czerwiec, 2019

23CZE(CZE 23)11:00BTB Summer Dance Camp 2019BTB Dance Agency, Ul.Nowowiejskiego 1 ( bud. INKA piętro 3)

26CZE17:00Kochaj, nie chowaj!Scena Staromiejska, Stare Miasto 3

26CZE17:00Shisha w Miejska Beach BarMiejska Beach Bar, Kapitańska 23F

26CZE18:00Nieme Środy: Cud w MediolanieMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

27CZE14:00Nie taki #PR czarny – summer editionBrowar Warmia, ul. Nowowiejskiego 15

27CZE16:00Warsztaty dla dzieci -tworzymy „poduchę złościuchę”Fabryka Pozytywnej Energii, Jagiellończyka 10/1L

27CZE(CZE 27)17:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

27CZE19:00Stomil Olsztyn - Baltika KaliningradKategoria wydarzenia:Sport i rekreacja

27CZE19:30Karaoke w Toast PubToast Pub, Pieniężnego 15

27CZE21:00Olsztyn / 46. Spotkania Zamkowe - Śpiewajmy Poezję 2019Muzeum Warmii i Mazur, Zamkowa 2

reklama

Warte uwagi

Kredyty konsolidacyjne, a statystyki rynku kredytowego

Regularna spłata zobowiązań to coraz trudniejsze zadanie. Według raportów ekonomicznych praktycznie, co dziesiąte zadłużone gospodarstwo domowe nie radzi sobie z terminowym regulowaniem rat. Praktycznie...

Najlepsze prostownice do włosów w 2019. Zobacz produkty tego roku!

Prostownica to jedno z najpraktyczniejszych urządzeń do stylizacji włosów. To dzięki niej bez większego trudu można uzyskać efekt prostych, gładkich i lśniących włosów jak...

Nadchodzi Night Power Energia 2019 

Uwielbiana przez wszystkich fanów sportów motorowych, wyjątkowa, bo rozgrywana na dachu Galerii Warmińskiej, jedyna i niepowtarzalna impreza Night Power powraca! Tegoroczna edycja już 22...

RABATOL.PL

X