fbpx
14 C
Olsztyn
piątek, 29 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Najpierw wygrali samochód w Galerii Warmińskiej, potem w Aura Centrum

OlsztynNajpierw wygrali samochód w Galerii Warmińskiej, potem w Aura Centrum

Laureaci dwóch konkursów organizowanych przez największe olsztyńskie galerie handlowe z całą pewnością nie mogą narzekać na brak szczęścia – czasami wystarczy mu tylko trochę dopomóc. Jak się okazało, obie główne nagrody, czyli nowe samochody osobowe, zgarnęła para z Olsztyna. 

reklama

Pierwszy z konkursów odbył się przy okazji urodzin Galerii Warmińskiej, które zostały zorganizowane w pierwszej połowie września. Wśród licznych prezentów przygotowanych dla klientów GW do wygrania była przede wszystkim główna urodzinowa niespodzianka, czyli toyota auris. Należało jednak odgadnąć, ile piłek schowano w tym samochodzie. Dwie uczestniczki konkursu pomyliły się zaledwie o trzy piłki – ostatecznie więc o wyniku zdecydowała wysokość rachunku z zakupów w galerii i toyota powędrowała do pani Natalii.

Jeżdżącą nagrodę – jeepa renegade – można było także zdobyć w konkursie organizowanym przez Aura Centrum. Należało uzbierać jak najwięcej Aur – banknotów Aury Centrum wyprodukowanych specjalnie na potrzeby programu, które były jednocześnie jedyną wymienną walutą w trakcie dwóch zaplanowanych licytacji. Banknot o nominalne 100 Aur można było odebrać po okazaniu paragonów za zakupy w 2 lub 3 sklepach Aury Centrum na kwotę minimum 100 zł, tak więc – im więcej zakupów i paragonów, tym więcej Aur i większe szanse na zdobycie głównej nagrody.

reklama

W miniony weekend odbył się finał Akcji Licytacja (Aura) – główna nagroda powędrowała do pana Karola, posiadacza 136 500 Aur. Wygrany niedzielnej licytacji do zdjęć z samochodem pozował ze swoją partnerką, która w poprzednim miesiącu… wygrała auto w konkursie urodzinowym Galerii Warmińskiej. Szczęśliwcy przyjechali więc do Aury toyotą auris, a wyjechali jeepem renegade.

Fot. Facebook/Galeria.Warminska.
Fot. www.facebook.com/Galeria.Warminska

Fakt ten nie uszedł oczywiście uwadze internautów, a w sieci posypały się komentarze (pisownia oryginalna): Wygrać w Warminskiej a teraz w Aurze, cóż za zbieg okoliczności! Bahahahh (…) Takie cuda to raczej się nie zdarzają lub A ja naiwna wierzyłam, że to jest uczciwe. Przy takim szczęściu powinni zacząć grać w totka.

reklama

Władze Aury odpowiadają, że o żadnym “cudzie” ani tym bardziej nieprawidłowościach nie może być mowy. – W naszej akcji wygrana w żadnym wypadku nie zależała… od przypadku. Poszczególne przedmioty wygrywały osoby, które zadeklarowały największą liczbę Aur – przypominają zasady zabawy. – Nasza akcja w całości toczyła się przy otwartej kurtynie i wszyscy dokładnie widzieli jak przebiega, (…) nie opierała się w żadnym stopniu na elemencie losowości, główną rolę grały czynniki nie związane z przypadkiem – podkreśla Aura Centrum.

Szczęśliwej parze laureatów gratulujemy wygranych i życzymy szerokiej drogi!

toyota galeria warminska aura
Szczęśliwcy przyjechali na aukcję do Aury toyotą auris, którą wygrali w Galerii Warmińskiej. (fot. www.facebook.com/AuraCentrumOlsztyna)

Przeczytaj także:

Markowe stroje polecane przez najlepszych

reklama
reklama
reklama

52 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
52 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Garbata prostaczka
4 kwietnia 2016 15:29

Przepraszam ale ten Pan wygral juz conajmniej trzeci samochod . pamiętam poprzednią loterie w Aurze też wygrał ten Pan . Więc nie jest to “ślepy traf”

Aura shit
23 października 2015 07:48

nie wiem na czym polegał konkurs w Galerii, ale jeśli chodzi o Aure to troche niedorzeczne że była jakaś licytacja. Przecież to jakiś podły żart!!! Jakie szanse na wygraną mają ludzie którzy zarabiają po 1800 i raz na miesiąc robią zakupy w aurze albo i nie? I co za ile aur oni wygrali? jaka to równowartość stówek które musieli tam wydać? a może właśnie ktoś zbierał im te paragony co? Tak samo jak z naszym rządem, lepiej kurwa wspierać bogatych i to zawsze oni wygrywają. Tak samo z mieszkaniem im więcej kuponów tym większe szanse… co sie dziwić że w… Czytaj więcej »

Polecane
Ogłoszenia