reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Ater Logic zainwestuje pod Olsztynem

OlsztynAter Logic zainwestuje pod Olsztynem

29 marca Ater Logic Prusinowski Tomporowski spółka jawna otrzymała decyzję o wsparciu inwestycji. Zgodę na realizację przedsięwzięcia podpisaną przez Grzegorza Smolińskiego – Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA odebrali wspólnicy – Tomasz Prusinowski oraz Łukasz Tomporowski.

reklama

Przedsiębiorcy zaplanowali budowę kompleksu biurowo-produkcyjnego oraz zakup specjalistycznego sprzętu i wyposażenia warsztatowego do produkcji inteligentnych rozdzielnic oraz maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle.

W ramach przedsięwzięcia Ater Logic Prusinowski Tomporowski spółka jawna zainwestuje co najmniej 5 070 000 zł. Inwestycja zrealizowana zostanie na działce o powierzchni 1,0791 ha w miejscowości Szczęsne w gminie Purda.

reklama

Ater Logic tworzą inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, programowaniu, uruchamianiu i serwisowaniu instalacji automatyki przemysłowej. Przedsiębiorstwo realizuje projekty w różnych sektorach przemysłu (spożywczy, energetyczny, wentylacyjny, chemiczny czy wodno-kanalizacyjny).

Przeczytaj także

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Nabór do Niepublicznego Żłobka Art School. Dwie lokalizacje w Olsztynie

Trwa nabór do Niepublicznego Żłobka Art School. Kameralne grupy i indywidualne podejście.

Bez glutenu, ale z wyborem dań. Ten catering z Olsztyna wyróżnia się w całej Polsce

Dieta bezglutenowa nie musi oznaczać ograniczeń. W Olsztynie działa catering, który pozwala wybierać dania, a jednocześnie daje pełne bezpieczeństwo dla osób z celiakią.

Proste i eleganckie sukienki – ponadczasowy styl na każdą okazję

Proste i eleganckie sukienki wizytowe na każdą okazję.

Premiera nowego Jeepa Compassa w Olsztynie. Więcej technologii, więcej komfortu, trzy napędy

Dla odwiedzających salon Jeep w Olsztynie premiera nowego modelu to okazja, by sprawdzić, jak wszystkie te rozwiązania prezentują się na żywo.

Kiedy po zgonie w mieszkaniu trzeba wymienić podłogę?

Czy zawsze trzeba wymienić całą podłogę?

Okulary fotochromowe i szkła Transitions — czy warto inwestować?

Ochrona przed światłem niebieskim i UV jako standard.

Likwidacja sklepu meblowego w Olsztynie. Wyprzedaże nawet po 80%

Długa nie będzie takiej okazji aby kupić tanio meble!

Tłumy przedsiębiorców w Hali Urania. Targi HoReCa MAG Dystrybucja wielkim sukcesem

Tłumy przedsiębiorców w Olsztynie. Targi „Wiosenny Impuls Sprzedaży” ogromnym sukcesem.

Pan Adrian przejechał 500 km, żeby spróbować słynnego burgera w Olsztynie

Wiedzieliście, że lokal z Olsztyna zdobył po raz trzeci tytuł Burgera Roku?

TARGI dla sklepów, restauracji i hoteli w Gdańsku – branża HoReCa 2026

Już 19 marca 2026 roku w Gdańsku odbędzie się wydarzenie skierowane do właścicieli sklepów, restauracji, kawiarni, hoteli oraz firm działających w branży HoReCa.
reklama
reklama