7 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Szop Edward posprząta Olsztyn! Słodki celebryta ujawnia swój plan [WIDEO][FOTO]

WiadomościSzop Edward posprząta Olsztyn! Słodki celebryta ujawnia swój plan

Edward to czyścioch, jak każdy szop. W kilka dni stał się olsztyńskim celebrytą i chce swoją popularność wykorzystać do promowania ekologii. A właściwie, to chce to zrobić jego opiekunka, Pani Monika. Pomagamy w tym i Edwardowi i Pani Monice!

reklama

Pisaliśmy wczoraj o Edwardzie: Olsztyn oszalał na punkcie szopa. Nazywa się Edward i ma 7 miesięcy [FOTO][WIDEO]

Wszyscy już go znają. Paraduje ulicami Olsztyna na smyczy z Panią Moniką. Wzbudza wielkie zainteresowanie i z godną prawdziwego celebryty radością reaguje na swoich Fanów.

reklama

Tak było i dziś rano, kiedy Edward spacerował dumnie Centrum Olsztyna. Gdyby tylko potrafił, to rozdawałby autografy… Edward odwiedził dziś Szkołę Podstawową nr 11. Radość, którą wzbudził wśród uczniów trudno opisać. Trzeba ją zobaczyć na filmach, które nagrała redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego.

To podczas tego spotkania Pani Monika, ubrana w stylowy kapelusz ogłosiła, że Edward będzie organizował sprzątanie Olsztyna.
Mój Edward, jak to szop, ceni sobie czystość. I dlatego chcemy zorganizować akcję sprzątania miasta ze śmieci, wykorzystując jego popularność – ujawniła Pani Monika.
Z reakcji samego Edwarda, który na spacerze wyszukuje śmieci i próbuje je wyrzucać do pojemników na kosze można wnioskować, że pomysł już przypadł mu do gustu.

reklama

Żeby akcja miała rozmach, trzeba jeszcze wizyty u Prezydenta Olsztyna i uzyskania jego zgody na patronowanie jej przez Edwarda. Pani Monika próbuje już umówić Edwarda z Piotrem Grzymowiczem.

Sam Edward ma siedem miesięcy. Pani Monika opiekuje się nim od półtora miesiąca. Adoptowała go od osoby, która ratuje zwierzęta, a sama już nie mogła podołać niesieniu pomocy wszystkim swoim podopiecznym. Już można wesprzeć akcję sprzątania Olsztyna z Edwardem dzieląc się naszą informacją z innymi!

Więcej informacji wkrótce.

Szop Edward posprząta Olsztyn! Słodki celebryta ujawnia swój plan [WIDEO][FOTO] śmieci Wiadomości, Olsztyn Szop Edward posprząta Olsztyn! Słodki celebryta ujawnia swój plan [WIDEO][FOTO] śmieci Wiadomości, Olsztyn Szop Edward posprząta Olsztyn! Słodki celebryta ujawnia swój plan [WIDEO][FOTO] śmieci Wiadomości, Olsztyn Szop Edward posprząta Olsztyn! Słodki celebryta ujawnia swój plan [WIDEO][FOTO] śmieci Wiadomości, Olsztyn Szop Edward posprząta Olsztyn! Słodki celebryta ujawnia swój plan [WIDEO][FOTO] śmieci Wiadomości, Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

22 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mirek
16 czerwca 2019 15:16

Te nienawistne komentarze wobec szopa i jej właścicielki ukazują w trochę innym świetle śmierć tego zwierzęcia, czyniąc dość prawdopodobną intencyjność działań tych pożal się Boże “turystów”…

gość
17 kwietnia 2019 01:41

Na żywo równie piękny. pzdr dla Edwarda.

Polecane
Ogłoszenia