Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Trzech chłopców uciekło z ośrodka. Kierują się w stronę Olsztyna

reklama

Trzech nastolatków uciekło z jednego z ośrodków szkolno-wychowawczych z  województwa podlaskiego. Zniknęli we czwartek. Wczoraj po południu byli widziani na szosie wylotowej w kierunku do Olsztyna.

Uwaga! Zaginął Dominik Kuzionko. Ma 14 lat. Ostatnio widziany był 21.03 w Różanymstoku. Ubrany był w czarną kurtkę i czerwone buty Nike. Jeśli ktoś może pomóc w odnalezieniu Dominika proszony jest o kontakt z rodziną pod numerem 697293148 lub z Policją – taki dramatyczny wpis pojawił się na Spotted : Białystok.

reklama

Na wylocie na Ełk z Białegostoku stoi 3 chłopaków po okolo 15-16lat . Łapią stopa do OLSZTYNA ,stali na Jana Pawła II przy LIDLU ( bo tak im taksówkarz podpowiedział ) , ale ich wywiozłem na wylotówkę za tabliczke Białystok koło LOTOSU ( wylot na EŁK ) – taki post zamieścił jeden z kierowców. Mężczyzna nie mając pojęcia kim są (powiedzieli mu, że zgubili pieniądze). Wytłumaczył im jak z Ełku mają dojechać na stopa do Olsztyna.

Okazało się, że chodzi o nastolatków, którzy uciekli w czwartek. Jeden z chłopców jest z powiatu bielskiego, kolejny z Olsztyna, trzeci z Warszawy.

Bardzo proszę wszystkich, którzy mają jakieś informacje o miejscu przebywania mojego syna, o kontakt z policją – apeluję mama jednego z nich.

Dominik miał ciemną kurtkę i czerwone, sportowe buty.

reklama

styczeń, 2020

25STY(STY 25)19:00Koncert: Carnage + support II OlsztynCarpenter Inn Irish Pub, Stare Miasto 3

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

3 KOMENTARZE

  1. Uciekli bo im było źle jak uznają że poza ośrodkiem jest im jeszcze gorzej to sami wrócą. Po drodze okradną parę sklepów bo muszą coś jeść ale w gruncie rzeczy nic im się stać nie powinno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X