fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Ukrywał towar z przemytu za 75 tys. złotych

Wiadomości Ukrywał towar z przemytu za 75 tys. złotych

Nielegalne wyroby tytoniowe i alkoholowe ujawnili na terenie powiatu giżyckiego funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Węgorzewie.

Zaczęło się od kontroli osobowego saaba, którym podróżował 56–letni kierowca z Polski. W trakcie sprawdzania auta mundurowi z Węgorzewa znaleźli w bagażniku czarne worki foliowe, a w nich ponad 100 kg krajanki tytoniowej o wartości blisko 65 tys. złotych – donosi Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej.

Fot. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej.
Fot. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej.

Przeszukana została również posesja zatrzymanego mężczyzny, gdzie ujawniono nielegalne towary o szacunkowej wartości 10 tys. złotych – 13,5 l alkoholu oraz 15 300 sztuk papierosów bez obowiązujących znaków skarbowych akcyzy.

Mieszkaniec powiatu giżyckiego odpowie za posiadanie nielegalnych wyrobów akcyzowych przed wymiarem sprawiedliwości.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x