27 C
Olsztyn
środa, 7 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Potrącił łosia, który wpadł na auto jadące z naprzeciwka. Klępa była ciężarna [FOTO][WIDEO]

WiadomościPotrącił łosia, który wpadł na auto jadące z naprzeciwka. Klępa była ciężarna...

Policja prosi o zachowanie szczególnej ostrożności! Na drodze Olsztyn-Olsztynek niedaleko zjazdu na Ruś powstały utrudnienia. Mundurowi kierują ruchem wahadłowo. Do zdarzenia doszło przed godziną 19. 

reklama

Kierujący skodą jadąc od strony Olsztynka w kierunku Olsztyna, potrącił łosia, który wbiegł na jezdnię z prawej strony. Zwierzę siłą uderzenia wpadło na szybę jadącego z naprzeciwka renault. Kierowcom pojazdów nic się nie stało.

Niestety klępa była ciężarna. W wyniku potrącenia młody łoś częściowo wypadł z rozerwanego brzucha.

reklama

Niestety jest to już kolejny wypadek w tym miejscu. W ciągu tygodnia odnotowano tam jeszcze co najmniej 2 kolizje z łosiem. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że mundurowi narzekają na brak specjalnej siatki odgradzającej w tym miejscu.

Otrzymaliśmy nagranie od czytelnika z 11 marca na którym widać również martwe zwierzę i uszkodzony samochód.

reklama
Dramatyczny wypadek podczas meczu piłki nożnej: na ratunek przyleciał helikopter LPR

Potrącił łosia, który wpadł na auto jadące z naprzeciwka. Klępa była ciężarna [FOTO][WIDEO] wypadek WiadomościPotrącił łosia, który wpadł na auto jadące z naprzeciwka. Klępa była ciężarna [FOTO][WIDEO] wypadek WiadomościPotrącił łosia, który wpadł na auto jadące z naprzeciwka. Klępa była ciężarna [FOTO][WIDEO] wypadek Wiadomości

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

10 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonim
15 marca 2019 14:17

Mam nadzieję że zwierzaki wyszły z tego cało. Tak sie kończy robienie bezsensownej obwodnicy wycinając wiele hektarów lasu, niszcząc domy zwierząt a moze i nawet zabijając przy tym jakieś młode. Powinnismy zastanowić sie czy warto dalej tak postępować. Sami zabijamy siebie i innych. Coraz częściej mam wrażenie ze nie jesteśmy gatunkiem myślący. Raczej gatunkiem idiotów. Już pomijam to ze w miejscu tego wypadku ograniczenie prędkości bodajże do 60 km/h. Nie 100!

Olsztynianka
15 marca 2019 12:54

Rok temu jak moj maz jechal noca w tym miejscu tez wyszedl mu na droge łoś na szczęście jechal wolno i udalo mu się wychamowac i ominac losia ale na tym odcinku naprawdę trzeba uważać szczegolnie po zachodzie słońca

Popularne
Ogłoszenia
Motocyklista zginął na miejscu. Pasażerka w szpitalu
Po zderzeniu autobusu z radiowozem trzy osoby, w tym dwoje policjantów, trafiły do szpitala