5 C
Olsztyn
wtorek, 21 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kortowiada: Koncerty po raz pierwszy w historii będą płatne

WiadomościKortowiada: Koncerty po raz pierwszy w historii będą płatne

Dziś (13.03) Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego opublikowała historyczną informację. Po raz pierwszy koncerty na górce kortowskiej będą biletowane.

reklama

Kolejna Kortowiada rozpocznie się już za 63 dni. Będzie to wyjątkowa edycja – już po raz 60. Samorząd Studencki organizuje juwenalia dla studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, wkładając w to mnóstwo pracy już od wielu miesięcy. Jubileuszowa Kortowiada będzie się różnić od poprzednich, wprowadzono bowiem dość istotną, zarówno dla organizatorów, jak i uczestników zmianę.

Co roku przy organizacji olsztyńskich juwenaliów wiele uwagi poświęca się kwestiom dotyczącym bezpieczeństwa, dzięki czemu uznaje się Kortowiadę za najbezpieczniejsze spośród wszystkich wydarzeń studenckich organizowanych w naszym kraju. Ilość atrakcji, w jakich uczestniczyć mogą studenci podczas Kortowiady jest zdecydowanie większa w porównaniu do innych juwenaliów. Dbałość o wszystkie kwestie generuje coraz więcej kosztów. Wprowadzona w tym roku zmiana dotyczy wstępu na największą atrakcję organizowaną w ramach Kortowiady, czyli na koncerty na Górce Kortowskiej. W tym roku uczestnicy będą zobowiązani nabyć bilet wstępu w symbolicznej cenie.

Koszulki wydziałowe Kortowiady 2023 w sprzedaży do 12 marca!
reklama

Już w najbliższy weekend Samorząd poinformuje o kolejnych szczegółach line-upu tegorocznej Kortowiady, a także zdradzi szczegóły dotyczące zakupu biletów.

Staramy się, aby organizowane przez nas wydarzenia były na jak najwyższym poziomie. Ich klimat wyróżnia Kortowiadę, spośród wszystkich innych wydarzeń studenckich, organizowanych w naszym kraju. Dbałość o te wszystkie kwestie pochłanianie nie tylko duże ilości czasu i pracy. Organizowane przez nas wydarzenia
z roku na rok generują coraz więcej kosztów. Wiąże się to ze zmianą podczas tegorocznych juwenaliów. W tym roku wprowadzamy opłatę za uczestnictwo w koncertach – informują organizatorzy.

reklama

Studenci przygotowali także specjalny filmik prezentujący ich stanowisko.

Co sądzicie o tej decyzji? Zostawcie komentarz pod artykułem.

Więcej:

Kortowiada 2019. Znamy pierwszych wykonawców
Kortowiada 2019: Są już koszulki wydziałowe. Która się najbardziej podoba? [FOTO]

Błażej Król wystąpi podczas Kortowiady 2023
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

9 KOMENTARZY

9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Wieczny student
16 marca 2019 13:37

Kortowiada to impreza studentów. Dla nich powinna być bezpłatna. Cała reszta powinna płacić nawet 100 zł za wejście na event! To by zlikwidował liczebność pijanych dzieciaków i sebixów szukających zaczepem, co przekłada się na znaczną poprawę bezpieczeństwa imprezy!

nie przesadzajcie
15 marca 2019 12:57

kiedyś Żakinada była płatna, potem Kortowiada już nie i teraz znowu niech będzie 🙂 ale niech za tym idzie lepsza jakość zespołów

Popularne
Ogłoszenia
Ralph Kaminski zagości w maju na kortowiadowej scenie!
Legendarny Kult zagra podczas Kortowiady 2023!