fbpx
12 C
Olsztyn
środa, 27 października, 2021
reklama

Kortowiada: Koncerty po raz pierwszy w historii będą płatne

reklama

Dziś (13.03) Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego opublikowała historyczną informację. Po raz pierwszy koncerty na górce kortowskiej będą biletowane.

Kolejna Kortowiada rozpocznie się już za 63 dni. Będzie to wyjątkowa edycja – już po raz 60. Samorząd Studencki organizuje juwenalia dla studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, wkładając w to mnóstwo pracy już od wielu miesięcy. Jubileuszowa Kortowiada będzie się różnić od poprzednich, wprowadzono bowiem dość istotną, zarówno dla organizatorów, jak i uczestników zmianę.

Co roku przy organizacji olsztyńskich juwenaliów wiele uwagi poświęca się kwestiom dotyczącym bezpieczeństwa, dzięki czemu uznaje się Kortowiadę za najbezpieczniejsze spośród wszystkich wydarzeń studenckich organizowanych w naszym kraju. Ilość atrakcji, w jakich uczestniczyć mogą studenci podczas Kortowiady jest zdecydowanie większa w porównaniu do innych juwenaliów. Dbałość o wszystkie kwestie generuje coraz więcej kosztów. Wprowadzona w tym roku zmiana dotyczy wstępu na największą atrakcję organizowaną w ramach Kortowiady, czyli na koncerty na Górce Kortowskiej. W tym roku uczestnicy będą zobowiązani nabyć bilet wstępu w symbolicznej cenie.

reklama

Już w najbliższy weekend Samorząd poinformuje o kolejnych szczegółach line-upu tegorocznej Kortowiady, a także zdradzi szczegóły dotyczące zakupu biletów.

Staramy się, aby organizowane przez nas wydarzenia były na jak najwyższym poziomie. Ich klimat wyróżnia Kortowiadę, spośród wszystkich innych wydarzeń studenckich, organizowanych w naszym kraju. Dbałość o te wszystkie kwestie pochłanianie nie tylko duże ilości czasu i pracy. Organizowane przez nas wydarzenia
z roku na rok generują coraz więcej kosztów. Wiąże się to ze zmianą podczas tegorocznych juwenaliów. W tym roku wprowadzamy opłatę za uczestnictwo w koncertach – informują organizatorzy.

Studenci przygotowali także specjalny filmik prezentujący ich stanowisko.

Co sądzicie o tej decyzji? Zostawcie komentarz pod artykułem.

Więcej:

Kortowiada 2019. Znamy pierwszych wykonawców
Kortowiada 2019: Są już koszulki wydziałowe. Która się najbardziej podoba? [FOTO]

reklama

Najnowsze ogłoszenia

9 KOMENTARZY

9 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze