fbpx
15 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Turystyka i praca. Kierunek – Japonia

OlsztynTurystyka i praca. Kierunek - Japonia

Urząd Miasta Olsztyna zaprasza na warsztaty na temat polsko-japońskiego programu „Zwiedzaj i Pracuj”, które odbędą się 16 listopada w ratuszu.

reklama

W lutym tego roku, podczas wizyty w Japonii polskiego prezydenta, podpisano porozumienie pomiędzy rządem Japonii a rządem RP w sprawie programu „Zwiedzaj i Pracuj”. Umożliwia on zainteresowanym osobom otrzymanie specjalnej wizy pozwalającej na podjęcie zatrudnienia o charakterze dodatkowym w stosunku do pobytu wypoczynkowego na okres do jednego roku.

Program jest skierowany do Polaków i Japończyków w wieku od 18 do 30 lat i umożliwia wyjazd do Japonii lub Polski w celu promowania wzajemnego zrozumienia oraz umacniania przyjaznych stosunków pomiędzy naszymi krajami – wyjaśniają pracownicy Urzędu Miasta Olsztyna. – Podczas specjalnych warsztatów zostaną przedstawione warunki uczestnictwa oraz główne założenia programu.

reklama

Spotkanie odbędzie się 16 listopada w olsztyńskim ratuszu, w sali numer 219 (II piętro) w godz. 13 – 14.30. Spotkanie poprowadzi Yoichi Iida.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie do 9 listopada zgłoszenia na adres e-mail: winter.katarzyna@olsztyn.eu, w którym należy podać imię, nazwisko, adres e-mail lub numeru telefonu.

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia