14 C
Olsztyn
wtorek, 21 Maj, 2019
reklama

Jak zapowiedział tak zrobił. Mistrz świata wysprzątał ul. Leśną. Przy okazji skrytykował polskich patriotów

Strona główna Wiadomości Jak zapowiedział tak zrobił. Mistrz świata wysprzątał ul. Leśną. Przy okazji skrytykował...
reklama

Parę dni temu Marcin Konieczny zaproponował na swoim Facebooku, aby zrobić coś ze śmieciowym problemem na ul. Leśnej w Olsztynie.

reklama

Niestety akcja udała się, bo zebrano ponad 100 worków śmieci. Pan Marcin w charakterystyczny dla siebie sposób skomentował to oczywiście w internecie.

Marcin Konieczny jest kilkukrotnym mistrzem Polski w triathlonie w swojej kategorii wiekowej. Do tych sukcesów doszedł tytuł mistrza świata Ironman 2017 na Hawajach, które zdobył w kategorii wiekowej 45-49 lat.

Zobacz również:

Ul. Leśna w Olsztynie zaśmiecona? Mistrz świata ma na to pomysł

Kierowca MPK prawie potrącił mistrza świata podczas treningu? Dotarliśmy do nagrania z autobusu

Autobus komunikacji miejskiej prawie potrącił mistrza świata. Sportowiec wylądował w rowie

reklama
reklama

7 KOMENTARZE

  1. Mistrz świata dał popis swojej arogancji i niechęci do patriotycznego środowiska.Patrioci wielokrotnie organizowali akcję sprzątania w lasach itp. Czy takie słownictwo przystoi dla sportowca ?

  2. Podziały zupełnie nie potrzebne, ale nerwy mogą bardzo ponieść przy zbieraniu nie swoich śmieci. Przejdź się teraz nad jakimkolwiek jeziorem, zobacz ile tam zalega butelek, puszek, i innego badziewia. Poczuj swoje emocje…

  3. Dobry przykład tylko całkowicie niepotrzebny pocisk słowny. Brałem udział razem z moimi kolegami i koleżankami, patriotami,wolnościowcami i narodowcami a także zwykłymi mieszkańcami w podobnej akcji w swoim mieście tj Olsztynku. Warto studzić głowy i skupiać się na pozytywnych emocjach,celach akcji oraz większej promocji poprzez grupy lub udostępniania, ponieważ nie każdy obserwuje na bieżąco wszystkie w tym pańskie inicjatywy. Wyrazy szacunku za inicjatywę i wykonaną pracę, szkoda że jak zwykle muszą być jakieś chore emocje, ataki wobec drugiego człowieka,grupy osób w sposób wulgarny

  4. Uderz w stół a nożyce się odezwą. Widać, że tzw. patrioci mają problem nie tylko z tym, co w życiu najważniejsze, ale i z czytaniem ze zrozumieniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma