Jest nowa Miss Warmii i Mazur. Zobacz zdjęcia pięknych finalistek [FOTO][WIDEO]

  0
  3555

  W sobotę 2 marca w Olsztynie w Hotelu Kopernik odbył się najlepszy regionalny konkurs piękności, na którym wybrano nową 28. Miss Warmii i Mazur. Jego zwyciężczynią została 21-letnia Karolina Wasilewska z Morąga.

  Warmia i Mazury to nie tylko najpiękniejszy region w Polsce. Znany jest również z tego, że mieszkają tutaj najpiękniejsze Polki. W ostatnich latach reprezentantki Warmii i Mazur sięgały po korony i tytuły w największych i najbardziej prestiżowych konkursach w Polsce i na świecie. Konkursy piękności od zawsze dostarczają dużej porcji wrażeń, emocji i niezapomnianych chwil. Przed ogłoszeniem wyników i tym razem emocje sięgały zenitu, a juz po wszystkim widać było tylko łzy szczęścia i radości. W wielkim finale rozegranym w Olsztynie wystąpiło 12 kandydatek, które walczyły o nagrodę główną – 15.000 zł.

  Miss Warmii i Mazur – Karolina Wasilewska, Morąg / Fot. Robert Kobyliński

  Galę finałową poprowadzili znany z Radia Zet Damian Michałowski i Krzysztof Jankiewicz. Choreografie do gali przygotował utytułowany tancerz i wschodząca gwiazda mediów Konrad Młodziński, gospodarz talk-show „15 cm Konrada”, w którym gości gwiazdy showbiznesu. Sesje zdjęciowe finalistek wykonał znany warszawski fotograf mody i gwiazd Robert Kobyliński. Na gali wystąpili pochodzący z Olsztyna Norbi, Diego oraz najbardziej popularny polski iluzjonista Just Edi Show.

  Jury przyznało następujące tytuły:
  Miss Warmii i Mazur – Karolina Wasilewska, Morąg
  I Wicemiss Warmii i Mazur – Natalia Schröder, Olecko
  II Wicemiss Warmii i Mazur – Valentina Macierzewska, Mikołajki
  III Wicemiss Warmii i Mazur – Alicja Biegalska, Olsztyn

  Nie zabrakło też tytułów komplementarnych, które przedstawiają się następująco:
  Miss Hotelu Kopernik – Karolina Obuchowska, Gołdap
  Miss Azulena – Natalia Schröder, Olecko
  Miss Twoje Krajobrazy – Natalia Włodecka, Olsztyn

  Autor zdjęć: Robert Kobyliński

  Przeczytaj także:

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest


  Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


  0 Komentarzy
  Informacje zwrotne w treści
  Wyświetl wszystkie komentarze