20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Znamy datę pierwszego Olsztyńskiego Marszu Równości. Przyszli też zakapturzeni przeciwnicy

OlsztynZnamy datę pierwszego Olsztyńskiego Marszu Równości. Przyszli też zakapturzeni przeciwnicy

Coraz głośniej robi się wokół Olsztyńskiego Marszu Równości. Pod każdą naszą publikacją pojawia się wiele komentarzy pozytywnych, ale również negatywnych. 

reklama

Wczoraj (16.02) na olsztyńskiej starówce odbył się event promujący marsz. Organizatorki zdradziły dokłada datę wydarzenia. Olsztyński Marsz Równości odbędzie się 15 czerwca.

– 15 czerwca! To data pierwszego Olsztyńskiego Marszu Równości, którą ogłosiłyśmy i ogłosiliśmy podczas naszego pierwszego publicznego wydarzenia Podzielmy się miłością! – happening (akcja promocyjna)! Dziękujemy za Wasz udział i wsparcie. Dziękujemy policji – napisały na Facebooku organizatorki.

reklama

Oprócz osób wspierających na rynku pojawiło się też wielu przeciwników. Młodzi mężczyźni stali zakapturzeni z boku i przyglądali się radosnym ludziom. Mimo, iż niektóre olsztyńskie media próbowały “podkręcić” temat, to grupa zachowywała się spokojnie. Na wszelki wypadek olsztyńska policja wzmocniła liczebność pilnujących funkcjonariuszy.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

14 KOMENTARZY

14 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Tere fere
21 lutego 2019 13:07

Zakapturzeni… Jeszcze nie widziałem dęby ktoś użył kaptura do zrobienia komuś krzywdy.. A Ci drudzy mają parasolki, powinni uważać z nimi na imprezach masowych… Tak tylko odpowiem.. Bo autor pominął homosi.. Prawo powinno być dla wszystkich takie samo.. Ale w zgodzie z logiką.. Nie damy im prawa do dzieci jak nie dajemy pedofilom pracy w przedszkolu a niewidomemu prawa jazdy.. Na ślubie w kościele nie zależy chyba owieczce która zbłąkała się i nie chce wrócić…. Fajni jesteście…ale czemu biali heteroseksualni mężczyźni nie domagają się swoich praw? Nie dlatego że jest stworzone dla nich… Bo kurcze jest dla wszystkich

Adasko
18 lutego 2019 22:52

Homofobom życzę potomstwa z zamiłowania i do tej samej płci 🙂

Polecane
Ogłoszenia