fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 10 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Auta wpadają do ogromnej dziury w centrum Olsztyna. Zobacz nagranie [WIDEO]

Ten „parking” nie daje o sobie zapomnieć. Nie jeden kierowca uszkodził sobie tam auto. Tym razem sytuacja jest dużo bardziej poważna. 

Wczoraj (27.01) nasz czytelnik przysłał zdjęcia pokazujące ogromną dziurę na parkingu za CH Aura. Po tym jak wpadło do lodowej pułapki kilka aut, ktoś postawił znaczek z informacją „UWAGA! GŁĘBOKO!”. Dziura stanowi poważne zagrożenie. To miejsce od dawna traktowane jest jak dziki parking. Stan nawierzchni jest fatalny. Nie jedna osoba zahaczyła tam miską olejową swojego samochodu.

Informujcie nas o zdarzeniach. Piszcie na [email protected] 

Dziś (28.01) otrzymaliśmy nagranie od naszego czytelnika na którym widać problem jak na dłoni. Dziura jest tak wielka, że bez pomocy nie udało się pechowemu kierowcy z niej wyjechać.

Ogromna dziura nabrała wody, która zamarzła. Tafla lodu nie jest jednak na tyle mocna by utrzymać ciężar auta. W niebezpieczna pułapkę wpadło już kilka samochodów.

Ktoś na własną rękę postawił w końcu prowizoryczny znak ostrzegawczy.

Uważajcie na tym parkingu parkingu, bo możecie już z niego nie wyjechać!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...