2 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Zielone “przetwory” – marihuanę chował w spiżarni

OlsztynZielone "przetwory" - marihuanę chował w spiżarni

Olsztyńscy policjanci zabezpieczyli ponad 300 gramów gotowego suszu roślinnego, przechowywanego w słoikach, oraz uprawę konopi. Olsztynianin może za to trafić do więzienia nawet na 5 lat. 

reklama

Młody mieszkaniec naszego miasta został zatrzymany wczoraj przez policjantów zwalczających przestępczość narkotykową – miał on w swoim mieszkaniu ponad 300 g suszu roślinnego. – Narkotyki zapakowane były w słoiki i poustawiane w spiżarni na półce. W trakcie przeszukania policjanci dokładnie sprawdzili wszystkie pomieszczenia zajmowane przez mężczyznę, w tym także piwnicę. To właśnie w niej ujawniono dwa namioty, a w nich uprawę konopi – donosi olsztyńska komenda policji.

Mężczyzna okazał się bardzo skrupulatny – starannie przygotował pomieszczenie, w którym rosły rośliny, zadbał, aby miały wystarczająco światła, odpowiednią temperaturę i nawilżenie. Mieszkaniec Pieczewa uszczelnił nawet samą piwnicę, żeby nie wzbudzić podejrzeń u sąsiadów.

reklama

Młody mężczyzna po przesłuchaniu usłyszy zarzuty posiadania oraz uprawy narkotyków. Może grozić mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Emil
15 października 2015 18:45

Od razu czuję się bezpieczniej w naszym kraju…

Johny
15 października 2015 00:00

😉

Polecane
Ogłoszenia