fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 7 grudnia, 2022
reklama

Zielone „przetwory” – marihuanę chował w spiżarni

WiadomościZielone "przetwory" - marihuanę chował w spiżarni

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy policjanci zabezpieczyli ponad 300 gramów gotowego suszu roślinnego, przechowywanego w słoikach, oraz uprawę konopi. Olsztynianin może za to trafić do więzienia nawet na 5 lat. 

Młody mieszkaniec naszego miasta został zatrzymany wczoraj przez policjantów zwalczających przestępczość narkotykową – miał on w swoim mieszkaniu ponad 300 g suszu roślinnego. – Narkotyki zapakowane były w słoiki i poustawiane w spiżarni na półce. W trakcie przeszukania policjanci dokładnie sprawdzili wszystkie pomieszczenia zajmowane przez mężczyznę, w tym także piwnicę. To właśnie w niej ujawniono dwa namioty, a w nich uprawę konopi – donosi olsztyńska komenda policji.

Mężczyzna okazał się bardzo skrupulatny – starannie przygotował pomieszczenie, w którym rosły rośliny, zadbał, aby miały wystarczająco światła, odpowiednią temperaturę i nawilżenie. Mieszkaniec Pieczewa uszczelnił nawet samą piwnicę, żeby nie wzbudzić podejrzeń u sąsiadów.

Areszt dla 45- latka za znęcanie się nad matką i znieważenie policjantów

Młody mężczyzna po przesłuchaniu usłyszy zarzuty posiadania oraz uprawy narkotyków. Może grozić mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze