fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 21 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Mama Radka apeluje: – Proszę sprawdź swój monitoring. Może szedł tam mój syn?

Wiadomości Mama Radka apeluje: - Proszę sprawdź swój monitoring. Może szedł tam mój...

Agnieszka Zalewska, matka zaginionego Radosława, kolejny raz apeluje do mieszkańców Olsztyna o pomoc w poszukiwaniu syna. – Może ujawnione wideo przypomni mieszkańcom Olsztyna jakiś szczegół z Sylwestra – apeluje kobieta.

Pani Agnieszka prosi również o przejrzenie kamer monitoringu z 31 grudnia 2018 roku. –  Radek wyszedł z domówki po godz. 21. Mógł być nagrany przez kamery w sklepach lub na blokach. Na osiedlu Zacisze, osiedlu Generałów, czy na Tęczowym Lesie – apeluje mama Radka.

Dotarliśmy do materiału monitoringu, którego nie ujawniła dotąd policja: Ujawniamy! Tak wyglądał Radosław Zalewski kiedy zaginął [WIDEO]. Na zarejestrowanym obrazie widać, że Radosław pojawia się na ul. Stawigudzkiej, przechodzi ul. Bartąską i zmierza w głąb ul. Złotej. Można też stwierdzić, że idzie chwiejnym krokiem.

Potwierdza się, że wyszedł w samej koszuli nieadekwatnie ubrany do warunków pogodowych. Nowy szczegół to, rozpięta koszula i widoczny pod nią podkoszulek z nadrukowaną grafiką. Radek przechodził pod kamerą po godzinie 22 w sylwestrową noc. W związku z ujawnionym przez nas nagraniem matka zaginionego kolejny raz apeluje do mieszkańców okolicy, gdzie zamontowana jest kamera o kontakt, jeżeli dzięki temu materiałowi przypomniały im się jakiekolwiek szczegóły z tego dnia. – Bardzo proszę o kontakt i pomoc w poszukiwaniu mojego syna – mówi Agnieszka Zalewska.

Informacje można przesyłać na adres [email protected]

Radosław Zalewski nie daje znaku życia już od 14 dni. Młody mężczyzna przyjechał do Olsztyna z Ostrowi Mazowieckiej na zabawę sylwestrową u znajomego. Z dotąd nieustalonych przyczyn oddalił się z miejsca imprezy. W trakcie Sylwestra kontaktował się ze znajomymi, ale później słuch po nim zaginął. W poszukiwania Radosława zaangażowani się policjanci, prywatni detektywi z firmy Weremczuk & Wspólnicy, rodzina, znajomi oraz mieszkańcy Olsztyna.

Za pomoc w odnalezieniu Radosława Zalewskiego rodzina i bliscy wyznaczyli nagrodę w wysokości 5 000 zł.

Policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

Więcej:

Ujawniamy! Tak wyglądał Radosław Zalewski kiedy zaginął [WIDEO]

Czy koledzy szukali Radka? Kto zgubił portfel? Wyniki naszego śledztwa

Nadal trwa zrzutka na pomoc rodzinie Radka Zalewskiego. Brakuje jeszcze niewielkiej kwoty

Prywatny detektyw ujawnia wyniki badania na wykrywaczu kłamstw

Gdzie jest Radek? Organizatorzy imprezy poddali się badaniu na wykrywaczu kłamstw

Detektyw, który szuka Radka złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

Przerażające ustalenia detektywa ws. zaginionego Radka. Składa zawiadomienie do prokuratury

Mama zaginionego Radka apeluje: – Oddajcie mi syna!

Mieszkańcy Olsztyna szukają zaginionego Radka

W poszukiwanie Radka włączył się prywatny detektyw. Wyznaczył dużą nagrodę za pomoc

Przeczytaj także:

11 KOMENTARZE

  1. Może poznał jakąś dziewczynę na imprezie u niej przebywa i nie chce dawać znaku życia ,nawet znajomi mogą o tym nie wiedzieć ,albo z tą byłą(podobno psychopatką jest) może ona mu krzywdę zrobiła? Albo razem gdzieś poszli w świat i nie mają zamiaru się odzywać. Tak to już jest.. ,ale bardzo dziwne ,że tyle czasu upłynęło i nic. Gdzieś się rozpłynął?

  2. Jest tyle nie wiadomych ale uważam że powinni podać gdzie konkretnie urywa się ostatni slad Radka. Złota i Jakubowa to dwa różne kierunki ludzie szukają na własną rękę chcą pomóc a tu nformacja że na złotej za jakiś czas jest wpis że na jakubowej z jakiegoś domku.jedna konkretną informacja a ludzie by się zjednoczyli i pomogli w poszukiwaniach czym więcej osób tym większy teren by przeszli .może pan detektyw by coś powiedział.matka już szuka na trzech osiedlach śniegu nie ma wiec chyba można coś ludziom przekazać 16 dni to chyba do czegoś służby doszly

  3. Za znalezienie ciała też dostanę 5000zł? Jak tak to zaraz ruszam na poszukiwania. Bądźmy poważni tego typu zaginięcia nigdy nie kończyły się happy endem 🙁 szkoda chłopaka

  4. Na Zaciszu prawie na każdym bloku jest kamera, dlaczego Państwo jako rodzina o to nie wystapiliscie? To nie musi być na wniosek policji! Tylko te kamery się nadpisuja, możliwe że juz za późno.

  5. W pierwszych dniach zaginiecia jakis Pan dodał komentarz, ze widział Radka albo kogoś podobnego w Toruniu. Pisał ze wzrost ok 190 cm tylko ze owy chlopak miał białą kurtkę. Niechce robić niepotrzebnie nadziei ale zastanawia mnie czy ten wątek został sprawdzony. Internauci pisali zeby ten pan zglosil to na policje ale nie wiem czy to zrobił. Szkoda, ze teraz nie pamietam gdzie dokladnie czytałam ten komentarz, może ktoś coś kojarzy? Już tyle dni Go szukają może warto to sprawdzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: