fbpx
-1 C
Olsztyn
środa, 19 stycznia, 2022
reklama

Chcieli w nocy spalić komuś dom. Nie wiedzieli, że są nagrywani

reklama

Kryminalni z Komisariatu Policji prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy usiłowali dokonać podpalenia pomieszczeń znajdujących się na jednej z posesji na terenie Biskupca. W celu jak najszybszego dotarcia i rozliczenia sprawców usiłowania podpalenia policjanci zdecydowali się na upublicznienie wizerunku podejrzanych, których zarejestrowała kamera z monitoringu.

9 stycznia br. w Biskupcu o mały włos nie doszło do tragedii. Dwóch nieznanych na chwilę obecną mężczyzn weszło na teren jednej z posesji w Biskupcu i próbowało podpalić znajdujące się tam budynki. Na szczęście zanim to zrobili, zostali spłoszeni i uciekli, dzięki temu nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Oczywistym jest, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca, a osoby odpowiedzialne za usiłowanie podpalenia nie mogą pozostać bezkarne. W związku z tym policjanci publikują wizerunki dwóch podejrzanych o to przestępstwo mężczyzn.

Czytaj też:  Oglądając nagranie każdy kierowca łapie się za głowę. Prawie doprowadziła do katastrofy kolejowej
reklama

Wszystkie osoby, które rozpoznają podejrzanych proszone są o przekazywanie  informacji mogących pomóc w ich ustaleniu i zatrzymaniu. Informacje można przekazywać osobiście w Komisariacie Policji w Biskupcu przy ul. Mickiewicza 41, telefonicznie pod nr tel. +48 (89) 715 04 11, tel. kom. 887 890 018. Informacje można również wysyłać na adres e-mail: [email protected] Policjanci zapewniają anonimowość.