fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 12 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Gdzie jest Radek? Organizatorzy imprezy poddali się badaniu na wykrywaczu kłamstw

Wciąż trwają poszukiwania zaginionego Radosława Zalewskiego, który przyjechał do kolegów na imprezę sylwestrową w Olsztynie. 

Szczegóły opisaliśmy tutaj: Zagadkowe zaginięcie Radosława Zalewskiego. Nowe informacje!

Chłopak wyszedł z domówki po godz. 21 i do tej pory ślad po nim zaginął. Ostatni kontakt telefoniczny był z nim o godzinie 23. W tym czasie organizatorzy prywatki mieli po niego wyjść pod sklep Żabka. Radek pierwszy raz był w Olsztynie i zgubił się.

Policja pracuje od dziewięciu dni nad tą sprawą i nadal nie znalazła odpowiedzi, co się stało z Radkiem. W tym czasie wielu internautów napisało własne scenariusze wydarzeń. Część z osób komentuje, że organizatorzy feralnego Sylwestra są zamieszani w zaginięcie Radka, a nawet mogli się do tego przyczynić.

W sprawę włączył się prywatny detektyw Bartosz Weremczuk, który zaproponował Konradowi i Damianowi przeprowadzenie badania psychofizjologicznego przez psychologa specjalistę z zakresu badań wariograficznych z Warszawy. Organizatorzy imprezy poddali się badaniu dobrowolnie.

Pytania relewantne wspólnie zostały ułożone przez specjalistę i prywatnego detektywa.

Badania są często przeprowadzane przez prokuraturę i sądy. Taki test jest wiarygodny w 95-98%.

Udało nam się dotrzeć do kilku kluczowych pytań:

1. Czy posiada Pan wiedzę na temat tego, aby podczas organizowanej imprezy doszło do jakiejkolwiek kłótni pomiędzy Panem Radosławem Zalewskim, a którymkolwiek z uczestników?

2. Czy Posiada Pan wiedzę na temat tego, aby w noc sylwestrową 31 grudnia 2018 r. Pan Radosław Zalewski potrzebował jakiejkolwiek pomocy?

3. Czy ma Pan jakikolwiek związek z zaginięciem Pana Radosława Zalewskiego?

4. Czy posiada Pan wiedzę na temat tego, aby którykolwiek z uczestników imprezy przyczynił się do zaginięcia pana Radosława Zalewskiego?

5. Czy wie Pan w jakim celu w noc sylwestrową tj. 31 grudnia 2018 r. Pan Radosław Zalewski opuścił mieszkanie, którym organizowana była impreza?

Jak odpowiedzieli na wszystkie zadane pytania? Wciąż czekamy na wynik badania.

Policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

Więcej:

Czy koledzy szukali Radka? Kto zgubił portfel? Wyniki naszego śledztwa

Ujawniamy! Tak wyglądał Radosław Zalewski kiedy zaginął [WIDEO]

Detektyw, który szuka Radka złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

Policja ma nagranie z monitoringu. Radosław Zalewski był widziany na ul. Złotej?

Przerażające ustalenia detektywa ws. zaginionego Radka. Składa zawiadomienie do prokuratury

Mama zaginionego Radka apeluje: – Oddajcie mi syna!

Mieszkańcy Olsztyna szukają zaginionego Radka

W poszukiwanie Radka włączył się prywatny detektyw. Wyznaczył dużą nagrodę za pomoc

7 KOMENTARZE

  1. Warto byłoby na tym wariografie zadać podstawowe pytanie, skoro wiedzieli, że się zgubił i rzekomo chce wrócić sam to chyba o północy w sylwestra ktoś się zorientował, że jeszcze go nie ma, o której zgłosili zaginięcie to jedno z najważniejszych pytań.

  2. Warto byłoby zapytać, skoro wiedzieli, że zaginął i chce rzekomo wrócić sam, o której zglosili jego zaginięcie. O północy w sylwestra ktoś chyba na tej imprezie zauważył, że jeszcze go nie ma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...