-0 C
Olsztyn
piątek, 27 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policja ma nagranie z monitoringu. Radosław Zalewski był widziany na ul. Złotej?

WiadomościPolicja ma nagranie z monitoringu. Radosław Zalewski był widziany na ul. Złotej?

Policja dotarła do nagrania z monitoringu bloku przy ul. Złotej w Olsztynie. Widać na nim zaginionego Radosława Zalewskiego. 

reklama

Dziś (08.01) w programie telewizyjnym rzecznik policji ujawnił, że policja dysponuje nagraniem na którym widać jak zaginiony Radek idzie ulicą 31 grudnia. Miało to nastąpić po godzinie 20.

Rodzina Radosława Zalewskiego potwierdza, że widziała to nagranie i jest pewna, że to Radek. Jest tylko jeden problem. Na nagraniu była widoczna godz. 22:20. – Rzecznik policji mógł się po prostu przejęzyczyć. Policja będzie to z nami w środę (09.01) konsultowała i ewentualnie prostowała – mówią nam przyjaciele Radka.

reklama

Przed chwilą opublikował także informację na ten temat prywatny detektyw Bartosz Weremczuk. Według jego analizy kamery na osiedlowym monitoringu rejestrują godzinę według czasu letniego. To by wskazywało na to, że Radek przechodził ulicą Złotą o godzinie 21:20, a to się już pokrywa z zeznaniami przyjaciół. Miał wyjść z domu ok. 21:20.

Pisaliśmy o tym tutaj: Zagadkowe zaginięcie Radosława Zalewskiego. Nowe informacje!

reklama

Policja nie może jeszcze ujawnić nagrania z Radosławem Zalewskim. Prowadzone są wciąż czynności operacyjne.

Więcej:

Czy koledzy szukali Radka? Kto zgubił portfel? Wyniki naszego śledztwa

Gdzie jest Radek? Organizatorzy imprezy poddali się badaniu na wykrywaczu kłamstw

Detektyw, który szuka Radka złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

Przerażające ustalenia detektywa ws. zaginionego Radka. Składa zawiadomienie do prokuratury

Mama zaginionego Radka apeluje: – Oddajcie mi syna!

Czy policja ma nowe informacje? Gdzie jest Radosław Zalewski? [MAPA]

Za pomoc w odnalezieniu Radosława Zalewskiego rodzina i bliscy wyznaczyli nagrodę w wysokości 5 000 zł. Policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

reklama
reklama
reklama
reklama

16 KOMENTARZY

16 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonim
10 stycznia 2019 12:08

A może tak powinniście przeszukać wszystkie mieszkania te które są w pobliżu ,gdzie kamera uchwyciła chłopaka po raz ostatni . przecież nie mógł się rozpłynąć w powietrze ,a skoro przeszukaliscie już tyle taśm z kamer i chłopaka nie widać. To może po prostu ktoś go przetrzymuje ? Tak jak powiedziały wróżki, chłopak żyje ale jest w ciężkim stanie. Więc może faktycznie należałoby przeszukac mieszkania.

Anonimowo
10 stycznia 2019 11:13

A może ktoś by sprawdzil kamery z cpn na trasie w kierunku z miejsca imprezy do warszawy z nocy sylwestrowej do 2 stycznia …Moze któryś kolega wywiozl go troche dalej od miejsca zabawy ale niedaleko głównej drogi…jakis las lub jeziorko Moze cos sie stało i po prostu ktoś wywiozl go dalej… Pewnie koledzy znaleźli zgube tylko nie potrafili sie dogadać co do powrotu na imprezę… Dlaczego ktoś po imprezie sylwestrowej -powinien jeszcze odpoczywać:)-idzie na komende odebrać portfel….przeciez jest czas…nie zginął a do auta po imprezie i tak raczej szybko nie wsiadzie… Czemu od razu nie zglosil zaginięcia kolegi z imprezy?no… Czytaj więcej »

Popularne